Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy cseszhetnék ki a szomszéd...

Hogy cseszhetnék ki a szomszédokkal?

Figyelt kérdés
Valamelyik feljelnetett jogtalanul, borsot akart törni az orrom alá. Hogy tudnék kicseszni velük? Kertes házas övezetről van szó. Bármilyen ötletet szívesen fogadok.
szept. 12. 16:56
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Gonosz vagyok igen. És nem trollkodok. Senki sem bűntelen, az is megérdemli, aki esetleg ebben nem sáros.


Nagy fszt történik jogosan, amikor a paréjt összekeverik a parlagfűvel!

szept. 12. 18:13
 22/33 anonim ***** válasza:
70%

Bizonyították, hogy megszegtél valamilyen szabályt? Bizonyítani tudod, hogy jogtalan eljárás indult ellened?


Mellesleg a kérdésed már kezd törlésgyanússá válni, hisz többrendbeli bűntény elkövetéséhez kértél ötleteket!

szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

1. Ha borsot törsz valaki orra alá, az nem bűntény! Nyilván ha bűntényt akarnék, akkor nem ide írom ki. De ez nem jött át a sok kanapéhuszárnak.


2. Lefényképezték a gyamot, talán. De rosszul kategorizálták.

szept. 12. 18:18
 24/33 anonim ***** válasza:
72%
Elég agyf.sz, ami itt a kommentek között végbemegy xD
szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező - szerintem téged is valaki rosszul kategorizált, amikor jóváhagyta a regisztrációdat a GYK-ra!

🤢

szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
43%
Én valahol megértem a kérdezőt, tényleg szar mikor az embernek debilek a szomszédai és csesztetnek minden ok nélkül.
szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
75%
Semmivel sem leszel különb annál, mint aki feljelentett, - ha ez a legfőbb gondod és komolyan is gondolod. Arról nem is beszélve, hogy primitív cselekedet öt másik emberrel is kicseszned csak azért, mert lusta vagy buta vagy ahhoz, hogy utána járj, ki az egyetlen rosszakaród. A Magyar Néphadseregben volt divat kollektívan büntetni a sorkatonákat, amikor elgurult a gyógyszere valamelyik szeszkazánnak - sokszor csak azért, mert nem kapott otthon szeméremdomb kúrát.
szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Most valami gyom,vagy gaz miatt jelentettek fel? Lett ennek valami következménye? Azon kívül hogy kaptál egy felszólítást,hogy gazolj? Mert ha jogos a feljelentés,akkor talán neki kellene esni kertészkedni,és a bosszún törni a fejedet.
szept. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Már rég meg volt addigra csinálva, mire kiküldtél a felszólítást, nem annak hatására magyarán
szept. 13. 11:06
 30/33 anonim ***** válasza:
24%

Nálunk is van egy ilyen spicli az utcában. úgyhogy kérdés beállítva mint figyelt kérdés.


Add ki a házat cig...... őő, izé, cigarettaárusoknak. Majd ők borsot törnek. (Nem jó ötlet, de legalább a kérdésre válaszoltam.)

szept. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!