Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit szólnátok, ha a szomszéd...

Mit szólnátok, ha a szomszéd kutyája miatt nincsen telefonotok lassan 4 hónapja?

Figyelt kérdés

Ingyen gondozom a kutyát, sétáltatom, mert itt maradt rám.

Egyszer sétáltattam és kiesett a zsebemből a telefon. Azt hittem, megúszom kijelzőcserével, de azt mondták menthetelen,mert az alaplap is sérült, hogy hogyan, nem tudom. Vagy amikor szétszedték. Nem volt oéyan drága telefon, 127ezer, plusz már előtte is be volt törve z üvege.

De kicsit bánt, hogy nem ad érte semmit, de még károm is lett. Nyilván nem a kutya a fő hibás.


szept. 16. 19:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%

Te sem gondolhatod komolyan, hogy rajtad kívül bárki hibás ebben a helyzetben...


Ilyen alapon a vidámparkot is hibáztathatom, ha a hullámvasúton kiesett a zsebemből a telefon.

tegnapelőtt 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Azt nem, de elránt a kutya vagy rád ugrik és seggre esel... Aztán annyi ugyanígy neki. Egydzef másé lökött fel örömében. De mindenki akkora erkölcscsőz itt. Nyilván nem büntetem a kutyát ezért...
tegnapelőtt 06:44
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
Aha, tehát többször elrántott, fellökött, és te mégis zsebbe dugtad a telót. Haladjunk.
tegnapelőtt 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hagyjuk az anyád.... Amúgy ha full erővel neked fut egy másik, akkor mi van???
tegnapelőtt 06:48
 15/23 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, téged éppen kiengedtek a kisegítőből? Ha ilyen körülmények vannak séta közben, te vagy a hülye, hogy mégse teszed biztos helyre.
tegnapelőtt 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
En vartam volna 4 honapot hanem masnap vettem volna egy telefont
tegnapelőtt 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

Ja meg a kutyat se gondoznam, hanem beadnam valami menhelye

Gondozza a fa***om ingyen

tegnapelőtt 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nagyon buta kutya és rángat, egy köszönöm stépent sem kapok érte...
tegnapelőtt 07:00
 19/23 anonim ***** válasza:
49%
Minek setaltatod? Engedd el vilagga hagy menjen
tegnapelőtt 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de te voltál a balf*sz, miért olyan zsebbe tetted a telód, ahonnan kiesik. Nem kifogás az, hogy az 50 kg-os kutya rángat... 🙄


Bohóc...

tegnapelőtt 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!