Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Dezodoros szomszéd ellen...

Dezodoros szomszéd ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Első emeleten lakunk és a szóbanforgó szomszéd a 3. emeleten lakik. Labdarúgó fiatal srác, 1 éve költöztek ide, szokásos CSOK szökevények, 2 neveletlen hiperaktív gyerekük van akik mindenkinek nekimennek, rávisítanak, ráköpnek a lépcsőházban. Ez még nem is lenne annyira zavaró, de mivel focista, szokása magára fújni folyton annyi dezodort, hogy már csípi a szemünket és nagyon zavaró erős szaga van. És mivel focista ezért nem használja a liftet, fittnek érzi magát és lépcsőzik, tehát végigviszi a lépcsőházban. A baj csak annyi ebből az egészből, hogy nyáron nekünk kötelező nyitva tartanunk a bejárati ajtónkat, mert csak így tudunk keresztzuhatot csinálni hogy hűljön a lakás. Így hát a szag bejön a lakásba aztán órákon át ki sem megy és eszméletlen büdös tőle a lakás. Próbáltunk vele beszélni, de hiába, kinevet, azt mondja jó lenne ha neki csak ennyi problémája lenne. Foglaljuk le magunkat és ne a szaggal foglalkozzunk, meg szerinte amúgy is ez a kandezodor szag ez nagyon jó, teáht nem érti a problémát...

aug. 3. 22:41
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kapásból ne hagyd nyitva a lakásajtódat (nem is értem, olyan jó ott a közbiztonság???) és nem lesz ilyen problémád.


Ha nekem szólnál be, hogy miért fújok magamra parfümöt és közlekedek a lépcsőházban, nagyon kinevetnélek, és elkönyvelnélek nettó hlyének - mint vagy is.

aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Én még direkt be is finganék abban a bizonyos lépcsőházatokban, már ha egész nap nyitva az ajtótok, mint a krvák pcsája. Prolik...
aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Kötelező nyitva hagynotok az ajtót? Ki kötelez rá? Talán inkább azt akartad írni, hogy muszáj. Na persze ez sem igaz.

Engem egyébként tudod, hogy melyik szomszéd zavar ilyenkor nyáron az emeleten? Amelyik nyitva hagyja az ajtaját szellőztetés címszóval, és kihallatszódik a lépcsőházba a "zene" amit hallgatnak, meg kiárad a folyosóra a rohadt bagószag a lakásukból, meg ha főznek, akkor a kajaszag is.

aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy 40 fokos nyárban, amikor bent is annyi van, muszáj kereszthuzatot csinálni hogy ne kapjunk hőgutát... És nem mindenki engedheti meg magának a légkondit.
aug. 4. 21:16
 35/46 anonim ***** válasza:
Miért van bent is 40 fok? Én is panelben lakom, idetűz a nap, de ilyenkor leengedem majdnem teljesen az össze redőnyt, véletlenül sem megy 28 fok fölé a hőmérséklet, pedig főzni is szoktam, meg megy a TV, számítógép stb.
aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Mi is besötétítünk teljesen 35, még is napközben felmegy ennyire a hőmérséklet. De délnyugati fekvésűek vagyunk, minden ablak egy irányba néz, egész délután tűzi a nap a falat.
aug. 4. 21:25
 37/46 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk kisebbségiek, hanem anyám átvette a kádári nagyszülőktől ezt a proli hozzáállást mindenhez, aztán muszáj voltam alkalmazkodni ehhez az élethez. Nagyszüleim még az 1970-es években élnek, szerintük tanácsháza létezik még meg ilyenek... Ez van, nincs lehetőség klímára.
aug. 4. 21:30
 38/46 anonim ***** válasza:
78%
Szóval ezzel most azt vallottad be, hogy te vagy a 3. generációs proli, aki nem tudja levetkőzni a proliságát. Ez van, szagold a dezodort akkor, ha klímára sincs lóvétok.
aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Amíg itthon lakom, addig nem is tudom ezt levetkőzni, mert az ajtót anyám ígyis úgyis kinyitja. Ha meglátja, hogy be van csukva, kinyitja egyből és agresszívan szól érte, hogy miattunk marad bent a 40 fok a lakásban.
aug. 4. 21:37
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom, hogy még nem lopták el semmiteket sem, lehet ha betörnének, az a hülye anyád észhez térne.
aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!