Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom nemnormális?

A szomszédom nemnormális?

Figyelt kérdés
A szomszédom este szokott füvet nyírni, de késő este, legkorábban 8kor, de volt hogy vasárnap 10kor vaksötétben nyektette a benzines fűnyírót. Én sose szóltam érte, toleráltam, a többi utcalakó ment neki szólni hogyha nem bírták már. Más bajom sosem volt vele, gondoltam ennyi belefér. Viszont a mai nap nekem is később kellett füvet nyírnom, délután 6kor kezdtem el, a szomszéd 5 perc után ott termett és elkezdett fenyegetni hogy azonnal hagyjam abba, szombat 6 óra van, mit képzelek magamról, kihívja a rendőrséget. Mondtam neki hogy oké, abbahagyom, de ő is ilyenkor nyírja a füvet én is ráhívom a rendőröket. Erre teljesen besértődött, előadta hogy azért nyírja a füvet mert délutános, én meg rendes műszakban dolgozom, nyírhatom időben (ami nem igaz mert vállalkozó vagyok). Szerintem személyiségzavaros.
aug. 3. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
told keresztül rajta a fűnyírót
aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nehogy már Ő ossza be az idődet!
aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem este 20 óra után számít csendháborításnak? Nálunk meg még vasárnap délutántól van még valami zajtilalom talán (?) Lehet, hogy hülyeséget mondok, akkor bocsi.
aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Késő este hangos géppel dolgozni csendháborítás. Rendőrségre tartozik.

Kézzel vághat füvet akár éjfélkor is, de fűnyíróval nem.

aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Hívja csak ki a rendőrséget, körbe fogják röhögni
aug. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szolovjov ***** válasza:
89%
Ha délutános a marhája, akkor le tudná nyírni a füvet délelőtt. Persze igen, akkor nem kéne 11-ig aludni, hanem fel kell kelni 7-8 körül a puhapöcsnek.
aug. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
3-asnak jár a pont 20 órával.
aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!