Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire normális vagy Nem...

Mennyire normális vagy Nem normális, hogy ezekben az országokban ilyen laza a nyár? Német,Francia,Holland

Figyelt kérdés

Az hogy júniban sokat esik oké, itt is szokott, de már júli van, és konkrétan ősz eleji-tavaszi idő van, sok felhős,esős nap, 18-25 fok. Itt meg klíma nélkül meg lehet halni. Nekem tavaly lett elegem és szereltettem, de jobb lenne ha nem is kéne használni.


Kíváncsi vagyok van-e valaki aki emiatt költözött arrafele, és nem anyagi okok miatt


júl. 6. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Franciaországban élek.Idén eléggé fos a nyár, mintha tavasz lenne,de egyébként sűrűn volt 35-40fok az elmúlt évek nyarán. Van klímánk. Pl ma 22 fok volt kinn.Nem az időjárás miatt költöztünk ide. Dél-Franciaországról van szó.
júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Amúgy ez sokaknál így megy, egyik fél azt mondja, ott bezzeg dúl a nyár lehet nyaralni, a másik meg döglik meg és vágyik az esőre, de én egyértelműen a hideget élvezem, nem szoktam nyavalyogni télen hogy jajj bár jönne a nyár.


Most irigylem a nyugati országokat, de emiatt idegen helyre menni,más nyelvet beszélőkhöz..áh, nem vagyok erre beállítva

júl. 6. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Itt, Németország déli részén hagyományosan ilyen a június. Majd július-Augusztus lesz forró - ami itt 30-35 fokot jelent. Viszont egész más a klíma, mint a Kárpát-medencében. Sokkal párásabb, nehezebb a levegő, már a 26-28 fok is nehezen elviselhető, míg Magyarisztánban a 30 fokot még vígan túlélem.
júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem azért, mert közelebb van az óceánhoz, a tél sem olyan hideg ott általában. Az óceán meg télen fűt, nyáron hűt.
júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk tél itt sincs, 19-ből emlékszek egy rendes havazásra ami meg is maradt.


Meg nyilván mindenki vágja hogy Anglia a híres borús ország, csak azt nem gondoltam hogy a fenti 3 is ennyire, az h júliban pulóverben vannak durva akárhogy nézzük

júl. 6. 21:29
 6/11 A kérdező kommentje:
A pára meg a legrosszabb
júl. 6. 21:35
 7/11 A kérdező kommentje:
Hogy miért lett ez az emberek kategba téve, jó kérdés
júl. 6. 23:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Én Elzászban élek, közel a svájci, német határhoz. Idén ez a hűvös, esős idő rendkívülinek számít, nem szokott mindig ilyen lenni. Normális esetben, ha mondjuk Magyarországon 35 fok van, itt is van vagy 30-32. Itt az éghajlat hasonló mint Magyarországon Szombathely-Szentgotthárd környékén.
júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Svájcban élek, 23 fok körüli most az átlag, ma épp 16 de volt 30 is egy-kétnapon át.


Nem szokványos, általában olyan idő van, mint Mo-n, csak épp nem májustól, hanem max néhány hét a dögmeleg, főleg augusztus elje, amúgy meg 22-23 fok. Király :)

júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert káoszt csinálnak, azt a részt leárasszák ezt felégetik . Tudomány elmehet a tetvespoklos tetűbe , nincs el nino,stb , ki se lehet számolni előre semmit . Olyan baromsággal szeditenek ami nincs , most éjfel van reggelre 19 fokot mutat de kétlem mert meleg szél fúj 25 fok !!! . Agyrém hogy májustól október végéig tart ez a moslék . Semmilyen hűs tartós vihar nincs , nem tudsz szellőztetni . Riogatas az van hihetetlen mi megy nyugaton , ahhoz semmi közünk . Ez volt az utolso ev itt ezen a leprateleoen , semmi sincs már sem lesz ami jó fontos , csak barmok nyomik idioták oltasimadok meg politikai bérencek teli aljanépoel kosztelepen .
júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!