Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális nincs ezzel baj?

Ez normális nincs ezzel baj?

Figyelt kérdés
Tehát 9 éve szeretek egy fiút és ugye én lány vagyok de én lányként nem tudnék vele együtt lenni és senkivel se én így érzem. És eddig azt hittem ez azért van mert aszex vagyok de nem tudom már nem vagyok benne biztos mert fiúként bármit megtennék. De sokszor úgy érzem hogy én nem vagyok jó se lánynak se fiúnak. Nem szeretek sminkelni se meg ilyenek és még sokszor is mondják hogy fiúsan viselkedek.A buszokon is mindig előre engedem a nőket. A hosszú hajamat se szeretem de nem merem levágatni mert roszul állna. És sokat gondolkodom azon hogy átműttetem magam de akkor se lennék igazi férfi de akkor már nő se. Plusz még akit szeretek 100% hogy heteró bár még sosem volt barátnője. (remélem érthetően irtam)
jún. 3. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100 millio nyelven beszélek, de ezt nem értem
jún. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
IGEN itt a gond nem tudok fogalmazni (,:
jún. 4. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!