Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségire, hogy...

Pinkipay kérdése:

Szóbeli érettségire, hogy lehet normálisan felkészülni?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy régen nagyon jól ment a tanulás, de most egyszerűen nem sikerül. Mindennap felkelek korán és másfél órás tanulás után tartok 10 perc szünetet és ezt így egész nap. Az első nap sikerült is 7 tételt megtanulnom, de az utána lévő napokban kettőnél többet egyszerűen nem képes befogadni az agyam. Gondoltam a nem elég alvásra is szóval tartottam egy fél órás szundiszünetet is, pedig mindennap megvan a szükséges 8 óra alvás és még így sem. Nagyon jó lenne ha valaki tudna valami ésszerű tanácsot erre mondani.

(A fikázó kommenteket, hogy "csak akarat kérdése" nem fogadom el, mert ennél jobban nem tudom akarni.)



jún. 12. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit eszel, az sem mindegy? Könnyű kaját érdemes enni. Én naponta megettem egy tábla étcsokit is. Én este 9-től reggel 7-ig aludtam, majd egy kis reggeli és megállás nélkül 5-ig tanultam 1 ebéd szüntet tartva.
jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én nem túl sok mindent eszek meg, de az is könnyű étel. Csokit mondjuk nem eszek, szóval ezt hasznos tippnek veszem. Meg lehet az is jobb lenne ha csak akkor tartanék szünetet ha KO vagyok.
jún. 12. 15:39
 3/4 anonim válasza:
Pomodoro módszert próbáltad már? Nekem nagyon nehezen megy a tanulás, de ez valamilyen mértékben azért segített.. szünetekben pedig nem nézni képernyőt
jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na?! Sikerült? 👍😁
júl. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!