Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gúnyolódó szomszéddal mit...

Gúnyolódó szomszéddal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ma kint ültünk az udvarunkon es jott az egyik szomszéd a boltbol a ferjevel es mondta a fulem hallatára h mindjart kidől a keritésem higy lehet így élni?tenyleg keritesre gyujtunk most mert az ido elette de az 1,5 millio ft..mondjuk ezt ő nem tudja de akkor is..Ez valamilyen jogot sertett szerintetek mit tehetek h védjem magunkat az ilyen emberektol?

júl. 25. 18:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Meg kell próbálni nem felvenni az ilyen jellegű beszólásokat. Nekem is nagy hibám hogy minden ilyent felveszek és aztán ezen rágódom. Figyelmen kívűl kell hagyni az ilyen embereket meg a hülye beszólásaikat.
júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
54%
Milyen jogot? Elmondta a véleményét. De nem értem min akadsz ki, mikor még szerinted is igaza van.
júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%

Nem sérült semmilyen jogod. Nem tudom mit lehetne tenni. Az ilyeneknek nincs élete , azért foglalkozik q máséval.


+ teljesen kielégítetlen, s csak a gyűlölettel tud kapcsolódni a házastársához. Tipikus középkorú befásult szarok

júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
42%
Mivel nem neked mondta, nem rád tartozik. Legfeljebb nem fogsz vele barátkozni. De ha kifejezetten neked szól be, akkor bájmosollyal közlöd vele, hogy igen, készülünk kicserélni, csak még híja van a pénznek. Kihúztad a méregfogát, nem tud fölényeskedve lenézni, mert igazat adtál neki, de nem tudott megalázni. A nekünk szegezett játszmákba felnőtt módon kell belépni, és akkor nem sikerül a másiknak a felnőtt-gyerek relációt kialakítani. Tanulmányozd a tranzakcióanalízist, érdekes.
júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
46%

"Ez valamilyen jogot sertett szerintetek "


Kerítésre nincs pénzed de ügyvédre van?

júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%
És akko mi van ha kidől? Jó ez így.
júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Gúnyolodj vissza. Vagy próbálj tőle pénzt kérni kölcsön kerítésre😁
júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
35%

Mégis milyen jogot sértett volna azzal, hogy megjegyezte: pocsék állapotban van a kerítésetek? Hiszen te is mondtad, hogy majdnem kidől!

Ne foglalkozz a szomszéddal, ennyi a megoldás. Nem hiszem el, hogy ezt a kérdést egy felnőtt ember írta ki

júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ne ertsetek felre nem veszem fel es nem is erdekel igazibol inkabb sziv szerint beperelnem h tanuljon egy kis jo midort.kar h azt nem lehet.Pedig raferne.
júl. 25. 19:26
 10/30 A kérdező kommentje:
Es egyebkent nem kérdeztem a vélemenyet.de utana kiabaltam mi van tehen?Oda se mert nezni...beszól megint esku megagyalom.
júl. 25. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!