Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Koszos, agresszív, buta...

Koszos, agresszív, buta szomszéddal szemben tehetetlen az ember?

Figyelt kérdés

Sajnos ilyen szomszédokkal áldott meg a sors minket, egy skizofrén koszfészek, meg a bolond szülei mellett lakunk.

Tele vannak bogarakkal, tiszta kosz a folyosó, orrfacsaró bűz árad tőlük.


Közös képviselő a kezét tárja, a házban senki nem lép fel ellenük, mert féltik a testi épségüket, és normális ember módjára nem lehet ezekkel beszélni(igen, már próbáltunk párszor, egyből hangemelés a reakció)


Nekem sajnos közvetlen szomszédok, így is pokollá teszik az életem, tehát nem akarok közvetlen konfliktusba kerülni velük, meg ahhoz sincs kedvem, hogy egy skizofrén rámszálljon.


Költözésen kívül nincs más opció, ugye?



#kosz #panel #szomszéd #agresszív #közös képziselő
júl. 15. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nincs, csak a költözés az opció. Meg persze ha eladjátok, akkor olyan időpontban kell a nézést csinálni amikor nincsenek otthon, különben nem lesz vevő se.
júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Tedd pokollá az életüket. Csak elhatározás kérdése.
júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2,


mivel lehetne mégis ilyen igénytelen embereknek pokollá tenni az életüket? Zajongjak? Süketek, meg engem idegesít a zaj.


Egyszer kihívta rájuk valaki a rendőröket, és átjöttek hozzánk pampogni, hogy biztos mi hívtuk ki rájuk őket. Egyből ránk gondolnának.


Nem hiányzik, hogy leöntse sósavval a kocsimat, vagy megtámadja a páromat.


Ne úgy képzeld el ezeket, mint az átlag bunkó. A legbunkóbb ember, akivel találkoztál idáig, mellé agresszív és igénytelen.

júl. 15. 16:17
 4/12 Senior Séf ***** válasza:
76%
Az ilyenek ellen normális embernek nincs fegyvere. Valóban legjobb elköltözni.
júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Költözés a megoldás csakis az ilyen erőszakos egyed ellen. Ha kihívod rá a rendőröket, agyonver és megba$$za a hulládat...
júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
El kell költözni, akkor is, ha nem akartok. Ez többé nem az önérzetről szól, hanem a saját testi épségetekről.
júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

A skizofrénia egy súlyos mentális betegség, tudom, hiszen én is abban szenvedek (többek között).

Ennek fényében érdemes elnézőbbnek lenni a beteg személlyel. Nem védeni akarom őt, hanem rámutatok a legfőbb problémájára, ami döntő e kérdést illetően.


Biztosan zavaró lehet a közelükben lakni, én kerülném őket, ahogy csak tudom, vagy tényleg elköltöznék.

júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

"Nem hiányzik, hogy leöntse sósavval a kocsimat, vagy megtámadja a páromat."

. És miért nem?

Most csak idegesítőek, de ha ilyet tesznek, azzal már a rendőröknek is foglalkozni kell.


De mindegy, Te nem akarsz megoldást. Érdekes, hogy az első válaszoló, aki ártatlan ember szivatását javasolja megoldásnak, pozitív értékelést kapott.

júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rá kell hívni a mentőt, ha dühöng, viszik a zárt osztályra.
júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

#8:

A Híres Magyar Rendőrség csak akkor fog bármit is tenni, ha a kérdező már az intenzíven fekszik a kórházban, haver. A sünöktől te ne várj el semmi jót.

júl. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!