Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ha kitaszított...

Mit lehet tenni ha kitaszított az egész falu, mikor mar ugy neznek ram mint a veres rongyra, es meg a szuleim is megvetnek mar(tehetetlen kretennek tartanak)? F.

Figyelt kérdés
Ha valami rongálás, szemetelés, vagy akármi tortenik ebben a par 100 lakosú kis faluban mindig ram gyanakodnak eloszor, sajnos drogozok es ez meg jobban sulyosbitotja a helyzetet. Voltam mar minden... pedofil, eroszakolo, b*zi, k*csog, drogos(jogosan), drogdiller(jogosan) internetes csaló(reszben) stb.... Többször feljelentettek, de persze senkinek nincs mersze hogy a szemembe mondja el a velemenyet, de meg a rendorseg sem jart nalam meg... allasom van de tapasztalatom semmi benne(programozas). Igy varosba se tudok menni mert egyszerű munkaval nem tudnam eltartani magam... csak 1 barátom van, egy lany akinel 16 evvel idosebb vagyok, csak ot turom el(legalabbis ebben a kornyezetben). De ennyi. Sokan elfordultak tolem, es sokakat eltaszitottam sajnos, lehet megerdemlem egy kicsit, de a sok mocskot amit beszélnek rolam, meg a ragalmakat nem hiszem.
júl. 1. 03:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
marmint szakmam van nem allasom bicsanat...
júl. 1. 03:18
 2/14 A kérdező kommentje:

bocsanat*

en magamat semmiben nem tudom hibaztatni, csak a korulottem levoket. Ha meg mar elkezdték a sz*rkavarasokat kicsit tettem is érte, erezzek csak nyeregben magukat...

júl. 1. 03:20
 3/14 A kérdező kommentje:
csak az erdekel e hogy mas mit tenne? ha valamit kibagytam itt valaszolok szivesen
júl. 1. 03:21
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Fordulj pszichiáterhez. A sok drog miatt szétesett a logikád és a fogalmazó készséged is.


Te írtad le, hogy miket követtél el. Mit csodálkozol? Te rekesztetted ki magad.

júl. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én pszichiáterhez, pszichológushoz és elvonóra is mennék. Mind a három kell. Ezt egyedül már nem tudod megoldani.

Már persze akkor, ha nem akarsz továbbra is kitaszított maradni.

Plusz elmennék dolgozni.

Azt azért ne feledd, hogy mindezt magadnak köszönheted. A viselkedéseddel kivívtad az emberek bizalmatlanságát, ezért gyanakodnak rád egyből, amint valami rossz történik. Teljesen normális reakció az, ahogyan a környezeted viselkedik veled. Tudod, ez a "ki mint vet, úgy arat" sztori.


Szóval ha nem akarsz kitaszított maradni, vissza kell nyerned az emberek bizalmát, az pedig csak úgy fog sikerülni, ha lemondasz a drogról (lehetőség szerint elvonó segítségével) és elkezdesz dolgozni. A pszichiáter segítene megállapítani, hogy mi is a te lelki problémád, írhat fel annak megfelelő gyógyszert, ami az agyad biokémiai dolgait helyrerakja, aztán közben mehet a pszichológus, az segít feltárni, hogy konkrétan mi elől menekülsz a drogokba, milyen lelki traumák vezettek el idáig, hogy így gondolkosz magadról és a környezetedről, és rávezethet arra, hogy hogyan tudod ezeket a dolgokat rendbe rakni a fejedben.

De ezt nagyon kell akarni. Szóval hajrá, én szurkolok neked! De ezt nem szarkasztikusan értem. Őszintén remélem, hogy sikerül talpra állnod.

júl. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen kamukérdés?


Lepukkant, semmittevő, drogos pasi vagy, aki buta fiatal lányokat próbál szédíteni, és szerinted te semmiben nem vagy hibás és csodálod, hogy mindenki lenéz és utál?


Hát te vagy a falu putrisa....

júl. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van.
júl. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Programozó végzettséggel drogos, munkakerülő, csaló, léhűtő? Van ilyen?

Egy programozó végzettséghez azért kell agy, kitartás, vagy ez nem főiskolai/egyetemi végzettség? Sürgősen össze kéne szedni magad és új életet kezdeni. Drog, csalás, minden nélkül, és megmutatni hogy tisztességes ember vagy, dolgos, céltudatos. Kalapáld össze magad, különben nem csodálom ha a falu a szájára vesz, hogy mekkora link ember vagy.

júl. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy drogos pedofilként miért egy ilyen kis faluban élsz? Jó a levegő?
júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
LoL
júl. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!