Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Koszos, agresszív, buta...

Koszos, agresszív, buta szomszéddal szemben tehetetlen az ember?

Figyelt kérdés

Sajnos ilyen szomszédokkal áldott meg a sors minket, egy skizofrén koszfészek, meg a bolond szülei mellett lakunk.

Tele vannak bogarakkal, tiszta kosz a folyosó, orrfacsaró bűz árad tőlük.


Közös képviselő a kezét tárja, a házban senki nem lép fel ellenük, mert féltik a testi épségüket, és normális ember módjára nem lehet ezekkel beszélni(igen, már próbáltunk párszor, egyből hangemelés a reakció)


Nekem sajnos közvetlen szomszédok, így is pokollá teszik az életem, tehát nem akarok közvetlen konfliktusba kerülni velük, meg ahhoz sincs kedvem, hogy egy skizofrén rámszálljon.


Költözésen kívül nincs más opció, ugye?



#kosz #panel #szomszéd #agresszív #közös képziselő
júl. 15. 15:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

#9:

Ez sajnos egyáltalán nem így működik, hogy te egy háborodottra kihívod a mentőt, és azonnal viszik a diliházba, ilyen ma már max. a mesékben van.

júl. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11 Én konkrétan ezt megcsináltam az egyik szomszéddal (panelház). Mondjuk ő tényleg teljesem be volt kattanva, térben és időben sem volt orientált. Tapasztalatból mondom. 3 hete ugyanezt megcsináltam a szomszéd nőjével, aki idegösszeroppanást kapott, őt is a zárt osztályra vitték a Nyírőbe.

Szóval de, így működik, csak valóban indokoltnak kell lennie.

júl. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!