Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit kezdenétek az ilyen...

Mit kezdenétek az ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elviselhetetlenek mindig szépen lett nekik szólva de nem érdekli őket.A házunk nem a megyére lett építve annak idején így a ház mögött van egy 80cm-es sáv ami még a miénk de nincs lekerítve a kerítés a házvégétől kezdődik de az már rendesen telek szélességbe megy.Lehet látni hogy meddig a miénk.De ők rá építették a kocsibeállót a mi falunkra és végigpakolják nekitámasztva a bicikli a falnak a kuka neki támasztva.A beton alapba van a vízlefolyó abba betonoszlopot rakott nem folyik le a víz.De nem érti meg hogy az még a házhoz tartozik.Ha tovább hozom a kerítést telekszéllességben akkor nem fog tudni beállni az udvarába.

júl. 6. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Építsd ki végig a kerítést. Probléma megoldva.
júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha hiszed, ha nem én éppen hasonló probléma miatt passzoltam el a régi házunkat és vettem, költöztünk egy másik ugyanolyan, de sokkal jobb kivitelezésű házba. A korábbi helyen sokkal inkább mi voltunk a kellemetlen fél. Most körbe tudom járni a házunkat és csak telekszomszédaink vannak eléggé távol. Az hogy a telekhatár jóformán a ház fala, az rémálom tud lenni.
júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

2-es,ez jó ritka, hogy valaki elismeri, ő volt a kellemetlen fél.


Igen, az sok problémát okoz, ha a ház fala telekhatar is, vagy túl közel van a kerítés.

júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiméreted és kerítést építesz oda.
júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
KErítést éppítetsz oda.
júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3#

Nem részletezem, de sajnos így alakult. A javítás, korszerűsítés stb., annyiba került volna, hogy inkább elköltöztünk egy másikba. Egykor hatalmas telek tartozott hozzá, de az előző tulaj eladott mindent az egykori bányász, villanyszerelő stb. családoknak. Néhány éve meg jött az új tulaj a szomszédba és mindjárt azzal kezdte tulajdonképpen mi ez a régi szar itt a telekhatáron.

júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!