Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gúnyolódó szomszéddal mit...

Gúnyolódó szomszéddal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ma kint ültünk az udvarunkon es jott az egyik szomszéd a boltbol a ferjevel es mondta a fulem hallatára h mindjart kidől a keritésem higy lehet így élni?tenyleg keritesre gyujtunk most mert az ido elette de az 1,5 millio ft..mondjuk ezt ő nem tudja de akkor is..Ez valamilyen jogot sertett szerintetek mit tehetek h védjem magunkat az ilyen emberektol?

júl. 25. 18:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindegy, hogy kidől vagy bedől. Nehogy más jelentsen fel, mert életveszélyes a kerítés és bármikor rádőlhet a járókelőkre.
júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
73%
Ez már inkább személyes ellenét, minthogy a kerítésről szóljon. Biztos régebbről eredeztethető vissza a köztetek ez a dolog. Na igen, balesetveszélyes is lehet, ami igaz, ami fentebb írt valaki. Meg becsületsértésért is feljenthet, ha tehénnek nevezed. Amúgy meg ha azt mondja gúnyosan másnak, hogy bedől a kerítésetek , attól még nem követett el semmit amiért beperelhetnéd. Semmi jogalapod nincs. Persze biztos rosszul esett meg minden, főleg ha nincs pénzed rá. De legjobb ha elengeded a füled mellett, és nem nevezed tehénnek, mert az már becsületsértés. Bár biztos nem veszi a fáradtságot, higy feljelentsen , és a bizonyítása is szinte lehetetlen, de ha más is meghallja , már más a helyzet.
júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
75%

"utana kiabaltam mi van tehen?"



Én kíváncsi vagyok a szomszéd verziójára is.

júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Nem a jog fog téged védeni, hanem a saját józan paraszti eszed! Nem állsz neki még órákon át felháborodni egy egymondatos megjegyzésen, amit nem neked mondtak.
júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
69%
Ha undorító stílusban vissza szóltál neki, akkor mi a probléma? Te sem vagy jobb tőle...
júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
De ő kezdte ő szolt be nekem vili?Direkt ott mellettem mikir latta h ott vagyok nem birta ki,hat en sem....es igen en jobb vagyok szerintem mert ezt megerdemelte mert ő kezdte.En csak folytattam.
júl. 25. 20:16
 17/30 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy valaki a férjével beszélget nem gúnyolódás.
júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
78%
Ő hozzád sem szólt.
júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
De igen hozzam szolt mivel ott voltam ugy mondta h en is jol halljam rosszindulatuan..Sajnos..igaz..Az isten johetne mar pusztitani a sok genyot vannak sokan..
júl. 25. 20:34
 20/30 anonim ***** válasza:
77%

Ezt vedd be:

[link]

Ha nem tudod egyszerűen figyelmen kívül hagyni, akkor vegyél be egy enyhe nyugtatót, vagy készíts nyugtató teát.

júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!