Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni az ilyen...

Mit lehet tenni az ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés
Éjjel bulit tartottak fiatalkoruak a felnőttek meg nem foglalkoztak vele hogy részegen az utcán ordítoznak.Az ablakunk alatt hánytak az árokba.Az egyik gyerek telehányta az árkot de már úgy kísérték ketten.Ez tartott hajnal 3-ig.Mikor már az ujjukat akarták letolni a torkán hogy hányon akkor az ablakon szóltam nekik hogy kell egy mentő a gyereknek meg ne ordítsanak már.De ugyan úgy ordítottak.Reggel indítottam a fűrészt hogy felkelljenek ők is.Erre rohan a szomszèd k. anyázik meg f.szopózik.

#házibuli #részeg fiatal #szemètszomszèd
júl. 11. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most már semmit. Éjjel ki hívhattad volna a rendőröket, hogy fejezzék be a 'bulit'.
júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben is kijönnek?Ez a bulizás elèg gyakori náluk de azért ennyire nem szokott durva lenni.Most a ház eleje tiszta hányás.
júl. 11. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen reakció csak felesleges háborúskodáshoz fog vezetni. Ha már az egyik szomszéd kretén, legalább a másik ne ezen a szinten leckéztesse meg, mert oda-vissza fog így menni a farokméregetés és egymás baszogatása bosszúból, amit utána majd az összes többi szomszédnak is élveznie kell.

Ha éjjel kihívtad volna a rendőröket, lehet ki sem derül ki volt az (egy telibe lakott utcában, ahol egymást érik a házak, ott a hajnali csendben az ordítozást sokan hallják), így viszont csak felhívod magadra a figyelmüket.

júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van én sem szeretem az ilyen gyerekes dolgokat.De egyeszűren nem nemèrdekli mikor rendesen szólnak neki hogy legyen szíves egy kicsit hallkaban ne az ablak alatt ordítva.A válasz mindig k.anyázás volt meg hogy őt nem érdekli.Pár éve valaki már hívott rá rendőrt mi akkor nem voltunk otthon.De nálunk anyázot hogy mi hívtunk rá rendőrt.Eddig próbáltam normálisan rendezni mindig senkinek sem hiányzik egy ellenség szomszéd.De nem érdekli.Ház fala lehányva megvonja a vállát és kész a részéről.
júl. 11. 10:17
 5/7 retektorta ***** válasza:
59%
Ilyen bunkókkal semmit nem lehet csinálni, mert a szóból nem értenek. Ha nem félsz tőle, rugdosd meg. Ha félsz mert olyan ember hogy ő üt nagyobbat vagy sokan lesznek hirtelen, akkor hívj rendőrt, fűrészelj korán reggel, csak hogy neki is rossz legyen.
júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%

Úgy érted, mit lehet tenni az olyan szomszéddal, aki akkora kretén, hogy hajnali hétkor fűrészel?


Én rendőrt hívnék rád.


Tessék, ez egy HARMADIK szomszéd véleménye a dologról, aki "csak" a fűrészelést hallja.

júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnyugodhatsz nem hétkor volt.A szembe szomszédom például füvet vágott.Gondolom neked termèszetes hogy hajnal 3 kor részegen orditozik valaki meg lehányja más háza falát.
júl. 11. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!