Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi lehet ez?

Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon agresszív voltam, mindenkivel képes vagyok össze veszni, verekedések + ha nem tudtam kiélni magam akkor itthon eresztettem ki a gőzt édesanyámon(viták). Most, hogy suliba járok (mar 22 vagyok) kicsit vissza vettem, megint kissé gyereknek éreztem magam és örültem a vasárnapnak, meg a haza útnak stb.:D de nem akarok bebuzulni, hogy úgy nézzenek rám, mint egy "kisfiú"-ra. Viszont örülök neki, hogy a viták lecsendesedtek és nem vagyok annyira negatív, mint régebben. Szóval ez jó vagy rossz?

2015. okt. 18. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a szótáradban az agresszívitás egyenlő a férfiasssággal és most, hogy lenyugodtál, félsz, hogy már nem fognak férfiként tekinteni rád, mert nem vagy már az "erős, agresszív, beteg állat"
2015. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tudja a fene
2015. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Olyan tipikus, buta prolinak tűnsz. Remélem az iskolában vernek a fejedbe egy kis észt és rájössz, hogy nem attól leszel férfi, ha agresszív állat vagy.
2015. okt. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a távolság jót tesz a családi kapcsolatoknak. Anyukád tuti örül, hogy van egy fia, aki csak max hetente jár haza és így nyugi van otthon 5 napig. Így van is gyereke meg nincs is. :D
2015. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
milyen buta proli te s3ggtitán?:D honnan veszed? ismètlem 22 vagyok, tanultam így is eleget, te 10 èves k0csog
2015. okt. 19. 06:18
 6/9 A kérdező kommentje:
többször akartak megverni tavaly ősszel ès utána èn is balhèsabb lettem 4 èvig kuzdonsportoltam es szeretnrlnolyan hazat mint a milyenk edd meg a g3...et
2015. okt. 19. 07:42
 7/9 anonim ***** válasza:
de amúgy tényleg nem tűnsz különösebben értelmesnek... :D
2015. okt. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szted èrdekel? azt sem tudod ki vagyok èn se ismerlek a kèrdès azèrt maradt ki írva mert nem tudtam törölni.
2015. okt. 19. 09:00
 9/9 A kérdező kommentje:
azert nem irok helyesrn mert mobilon vok es siettem a buszhoz. de a2 mondatom alapjan megitelsz. szarcsimbokok
2015. okt. 19. 09:01

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!