Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti lenézitek a szegényebbeket?

Ti lenézitek a szegényebbeket?

Figyelt kérdés

Bàr mindketten dolgozunk a párommal, nem vagyunk eleresztve anyagilag. Megvan mindenem, de nincsenek vilàgmárkás ruháim, még a kortársaim LV, MK, Chanel meg hasonló kategóriás holmikban jàrnak. Ápolt vagyok és sminkelek, de nem engedhetem meg magamnak, hogy Burberry-t vagy Guerlain-t vegyek, így maradnak az olcsóbb, de még jó minöségü (pl Maybelline) termékek.


Ti, akik jobban megengedhetitek, lenèzitek azt, aki nem?


Mentségemre szóljon, nagyon fiatal vagyok mèg, és van idöm, lehetösègem fejjebb lèpni


2015. okt. 15. 11:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Magyarországon ha jól tudom nem lehet Burberry dekorkozmetikumot kapni a parfumeriákban. De annyira jellegtelen föld színeik vannak hogy nem vesztesz vele sokat ( volt szerencsém hozzá külföldön).

A Chanel egy más kategória, én imádom a smink termékeit és szerencsés vagyok mert jo néhányat használok illetve használtam mar belőlük. De ugyanerre a márkára is igaz hogy külföldön olcsóbb. Visszont egy pirosito, púder akár 1-2 évig is elég napi használat mellett igy hosszútávon megéri. Én a Guerlaint nem szeretem, indokolatlanul drága. Inkább Chanel, Estee Lauder, Clarins vagy német natúr kozmetikumok.


A Chanel ruhákat nem értem. Szerintem ma Magyarországon nagyon kevés embernek van EREDETI Chanel ruhája. Amit látsz az pedig hamis. Rengeteg a török hamisítvány.

A MK egy olcsóbb márka, amit az osztrák outletbol vagy az internetről sokkal olcsóbban beszerezhetsz eredetiben. Én nem vagyok elájulva a MK tol egyetlen darabom sincs tőlük.

LV .. Nehány eredeti táskát leszámítva itt is sok a török hamisítvány.

Honnan öltözködsz kedves kérdező hogy ennyire fáj hogy nincsenek ilyen világmárkaid ?

Akikről a kérdésekben írsz, ők miből és hogyan élnek?


Nekem vannak világmárkás kiegészítőim de évek alatt gyűltek össze ész bolti ár töredékéért vásároltam őket külföldről vagy a netről rendeltem. De ugyanígy vannak Zara, H&M , Mango ruháim is.

23N

2015. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

nem tudom de nekem a Zara, H&m, Mango sem tűnik olcsónak.

Nem vagyok ettől még sz@@rrágó, én a C&A-ban vásárolok ott van rám méret, pedig az sem egy olcsó üzlet, de inkább megfizethető ár/érték arányú.

2015. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
mire is vagyok büszke,kedves kérdező?arra gondolsz,hogy beismertem,hogy gusztustalan stílusban írtam?mert ez nem büszkeség.egyszerűen a kép ami összeállt rólad ez alapján a szánalmas kérdésed után,ezt a kifejezési módot követelte meg.lekrvzni sem krvztalak,de a jövőben nem lesz számodra más lehetőség,ha ennyire beleszerettél abba az illúzióba,amit hitvány emberek teremtettek meg a számodra.(és a hozzád hasonló lelkileg rokkant emberek számára)botrány,hogy emberi lények milliói fekszenek le és ébrednek fel úgy,hogy gyötrődnek lelkileg(pont úgy mint te)olyan totálisan felesleges dolgok miatt,amiknek aztán tényleg semmi jelentőségük nincs.ha úgy fekszel le,hogy nem tudod tudsz e enni másnap(vagy éppen korog a gyomrod,mert aznap nem ettél egy falatot sem),vagy ötleted sincs,hogy honnan szerezzél egy meleg kabátot,hogy ne fagyjál széjjel,megértem,hogy feszült vagy,szorongsz,és tanácsért fordulsz másokhoz az interneten.de ne haragudj,amit itt kérdés címén összehordtál,az felháborítóan szánalmas kategória.élő példája vagy annak,hogy milyen nyomorú sorsa lesz annak,akit megvezetnek mindenféle sztárokkal meg celebkedéssel.gondolom a fiúdnak is az a legnagyobb baja amikor felkel,hogy nincs 50 milliós autója,meg 5milliós órája,és sorolhatnám tovább az elferdült agyú férfiak igényeit is.térjetek magatokhoz.adjatok hálát ha van mit enni mindennap,van fedél a fejetek fölött,de legelsősorban azért,hogy egészségesek vagytok,nem a kukából kell ruhát túrnotok,és lépjetek túl a mesevilágon amit gazemberek hoztak létre a számotokra,azért,hogy megkeserítsék az egész életeteket.
2015. okt. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!