Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti lenézitek a szegényebbeket?

Ti lenézitek a szegényebbeket?

Figyelt kérdés

Bàr mindketten dolgozunk a párommal, nem vagyunk eleresztve anyagilag. Megvan mindenem, de nincsenek vilàgmárkás ruháim, még a kortársaim LV, MK, Chanel meg hasonló kategóriás holmikban jàrnak. Ápolt vagyok és sminkelek, de nem engedhetem meg magamnak, hogy Burberry-t vagy Guerlain-t vegyek, így maradnak az olcsóbb, de még jó minöségü (pl Maybelline) termékek.


Ti, akik jobban megengedhetitek, lenèzitek azt, aki nem?


Mentségemre szóljon, nagyon fiatal vagyok mèg, és van idöm, lehetösègem fejjebb lèpni


2015. okt. 15. 11:07
1 2 3
 11/23 Sunshinedoll ***** válasza:

Háttt nekem egy ismerősöm se jár Chanelbe, ha a szegénység az, hogy nincs Chanel táskát, akkor körülöttem mindenki csóró....

Nem kell semmivel se kompenzálni (ez esetben a koroddal) az anyagi helyzetedet. Ugyan már. Ha ki tudod fizetni a számláidat, van fedél a fejed felett, van mit enned, és olyan luxusra is futja, mint a smink, akkor máris gazdagabb vagy, mint a világ fele. Szóval ne izgulj :)

2015. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő rétegben van ilyen is-olyan is.


Egy szegény ember emberileg érhet nagyon sokat, de lehet egy utolsó szemétláda is. A gazdagok között is akad, akinek nem vette el a pénz az eszét és tudatában van annak, hogy nem a márkás termékektől lesz több.

2015. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%
nem nézem le a szegényeket,ellenben az olyan embert,aki itt sajnáltatja magát amiatt,hogy nincs guerlainje csak egy maybellineje,azt sz@rba se nézem.azt jelenti nálad a feljebb lépes,hogy LV meg MK?takarodj!el vagy tévedve.sóvárogsz a fényűzés és a felesleges luxus után,de úgy állítod be,mintha te egy szegény nincstelen nyomorult lennél.közben jobban élsz mint a világ fele.éppen,hogy te vagy az aki majd le fogja nézni a másik embert,amiért nem engedheti meg magának azokat a luxus cuccokat,amiket te majd össze szopol meg ####ol.mert ne legyen senkinek kételye,az ilyen mentalitású ember előbb utóbb rálép erre az útra,mert képtelen beletörődni,hogy bizony a való élet nem csilligós gyémántos celebes címlapkodás.kérdésedre a válasz:nem nézem le a szegényeket,téged viszont igen,mert egy sekélyes némber vagy
2015. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én az olyan agresszív barmokat nézem le, mint a 13-as és nem a szegényeket :)
2015. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Agresszív volt, de volt benne igazság.
2015. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%
nem voltam agresszív,csak gusztustalan stílusban írtam:)
2015. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46%
Csatlakozom. #13 kicsit bunkó stílusban írt, de alapvetően egyetértek vele. Az, akit ennyire aggaszt ez a téma, garantáltan felsőbbrendűnek fogja magát érezni, ha majd kicsit jobban megy neki.
2015. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen a 13-as válaszolónak elszállt az agya, de gondoljuk csak végig, van benne igazságtartalom.
2015. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as. Voltam olyan szegèny, amilyet àlmodban sem mertél volna elkèpzelni, ès az, hogy minösíthetetlen stílusban lek#rváztál, a te intelligenciaszintedröl ad bizonyságot.

Megértem, hová akarsz kilyukadni, de máskor kultúráltabban, mert emberekkel beszèlsz, nem egy darab ronggyal.

2015. okt. 15. 16:26
 20/23 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as. Voltam olyan szegèny, amilyet àlmodban sem mertél volna elkèpzelni, ès az, hogy minösíthetetlen stílusban lek#rváztál, a te intelligenciaszintedröl ad bizonyságot.

Megértem, hová akarsz kilyukadni, de máskor kultúráltabban, mert emberekkel beszèlsz, nem egy darab ronggyal.

Hogy erre pedig még büszke is vagy, végképp kiábrándít, örülök, hogy nem ismerlek.

2015. okt. 15. 16:26
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!