Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg így van a börtönökb...

Ez tényleg így van a börtönökben? Nem értem? 19L

Figyelt kérdés
Szoval tényleg úgy van hogy a pedofilokat a többi rab is elítéli és rászállnak emiatt ? Úgy értem ugyanúgy ok is bűnösök, lehetnek gyilkosok, erőszaktevő, családbántalmazó, vagy bármi, és nem értem miért pont ezzel van baja a többi rabnak a többi bűnös meg okes?? Ebben mi a logikájuk ?

ma 12:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Te a hamarosan börtönbe kerülő pedó gyakorizó vagy 19L “álnéven”, igaz?
ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy tudom hogy igen. Már a börtönőrök elhintik a rabok közt ezt. Aki ilyennel bekerül, annak annyi szerintem.
ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Versenyzővagyok ***** válasza:
96%
Mert ezt mindenki elítéli..
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Igen, a pedokat mindenki utálja, viszont az tévhit, hogy bármelyiket is bántalmaznák ott. Senki nem akar a megadott büntetésére ráhúzva éveket még leülni.
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy hallottam. De nemcsak a pedókkal durvák. A nemi erőszakot elkövetőkkel is.
ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Mert ott is van egyfajta rangsor. (Férfi börtöknökről beszélünk.) Egy ilyen társaságban a "férfiasság", pontosabban amit ők annak vélnek, az a ranglétra fő alkotója. (Igazából én inkább nevezném állatias agressziónak, nekem a férfiasság egész mást jelent, de ebbe most ne menjünk bele.) Gyereket erőszakolni pedig nem "férfias" tett. A barátnő exét legyilkolni igen, az "férfias", hiszen pont az erejét és hatalmát mutatja meg, és egy vele egyenrangú riválist győzött le, meg betörni is "férfias", mert egymaga meg tudja oldani, hogy megszerezze azt, ami kell neki, stb...

Ne normális emberi gondolkodással próbáld megérteni az ő értékrendjüket, hanem azzal a unintelligens, állatias, és szélsőségesen maszkulin gondolkodásmóddal, ami az ottaniak sajátja.

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként félre ne érts, teljesen egyetértek veled, és szerintem is durván groteszk, amikor egy többszörös gyilkosban megszólal az igazságérzet, hogy a másik mennyire erkölcsi nulla...
ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

Igen, ez valós.


Attól, hogy valaki bűnös, mert elkövetett valamit (még ha esetleg ölt is pl fegyverrel egy rablás közben) simán lehet olyan erkölcsi értéke, hogy aki pedofil vagy erőszaktevő azt elítéli és bántja..

ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem szükséges fejtegetni, hogy ez miért van így.
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

Komolyan azt gondolod, hogy egy pedofil egyenértékű a bankrablóval?

Komoly gondok vannak a fejedben!

ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!