Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg így van a börtönökb...

Ez tényleg így van a börtönökben? Nem értem? 19L

Figyelt kérdés
Szoval tényleg úgy van hogy a pedofilokat a többi rab is elítéli és rászállnak emiatt ? Úgy értem ugyanúgy ok is bűnösök, lehetnek gyilkosok, erőszaktevő, családbántalmazó, vagy bármi, és nem értem miért pont ezzel van baja a többi rabnak a többi bűnös meg okes?? Ebben mi a logikájuk ?

ma 12:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
57%

Miért ne lenne benne logika?


Van egy gazdag ember, aki gazdagnak született. Magániskolába járt, megkapott mindent.


Másik embernek pedig gyerekként kellett eltartania a testvéreit pl., ezért rákényszerült a bűnözésre.


Miért ne lenne logikus, hogy ez a második ha rabol az elsőtől, az nem egy nagy bűn. Lehet jogilag az, de emberileg nem.


De egy gyereket egy életre traumatizálni csupán önző testi örömök kielégítése végett, az azért sokkal nagyobb bűn.


Semmi logikátlanság nincs benne.

ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
52%

#10: Gyanítom, nem a bankramblóra, hanem mondjuk a gyilkosokra gondolt.

De ha szerinted egy gyilkos egyenértékű egy pedofillal...

ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%
Pedofíliára sosincs mentség, nincs amivel magyarázható lenne, míg gyilkosságnál azért vannak olyan esetek, mikor valaki önvédelemből öl vagy évekig tartó terrorizálást zár le egy hirtelen felindulásból elkövetett lövéssel pl.
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
12%

#13:

És? Az ugyanúgy gyilkosság/emberölés, ha egy baltával kinyírod a nevelőapádat, mert "rosszul bánt veled".

ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
69%
14. Nem. Ez nem igaz. A biro is, az eskudtek is, figyelembe veszik a _korulmenyeket_! ;-)
ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Versenyzővagyok ***** válasza:
39%

Gyerekek....egy erdőben élek...bárkit meg.....ha ramtàmad..

Volt rá példa hogy 5en jöttek..

Szerintetek ugyanaz mintha megtervezve haszonert kinyirok vkit??

Nanee

ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%
Nőkkel és gyerekekkel erőszakoskodók is a rangsor alján lesznek, akikkel aztán nagyon durván bánnak odabent. De valóban a pedofilok vannak legalul. Talán az anyagyilkos lehet még hasonló.
ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Én főként arra gondoltam, hogy mondjuk egy többszörös gyilkos, vagy anyagyilkos, nemierőszaktevőben miért ébred fel hirtelen az erkölcs meg az igazságérzet, hogy ő ezt most nagyon elítéli miközben mondjuk megölte a saját családját. Ez most eléggé szélsőséges példa.
ma 14:21
 19/29 anonim ***** válasza:
83%
18, kerdezo. Az van mogotte, hogy egy vedekezesre keptelen ember, egy gyerek volt az aldozat. Ugyanezert fellegzik be a sitten a gyerekgyilkosoknak is. Ezeket meg a legkemeyebb bunozok sem toleraljak.
ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
79%

Védekezésre képtelen ember bántalmazni, megerőszakolni, megölni az egyik legsokkolóbb tett.

Gyerekekről, idős asszonyról/férfiről, testi vagy szellemi fogyatékos emberekről van szó. Szerintem jogos, hogy odamennek hozzá a börtönbe, hogy hallom mit tettél, most legyél akkor nagyfiú, mutasd milyen erős vagy.

ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!