Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg így van a börtönökb...

Ez tényleg így van a börtönökben? Nem értem? 19L

Figyelt kérdés
Szoval tényleg úgy van hogy a pedofilokat a többi rab is elítéli és rászállnak emiatt ? Úgy értem ugyanúgy ok is bűnösök, lehetnek gyilkosok, erőszaktevő, családbántalmazó, vagy bármi, és nem értem miért pont ezzel van baja a többi rabnak a többi bűnös meg okes?? Ebben mi a logikájuk ?

ma 12:53
1 2 3
 21/29 Misery ***** válasza:
66%
A FIDESZ szavazók sajnos nem ítélik el... Sőt.
ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

A hierarchia leginkább filmes élmény, mert ezt mutatják be (és abból is tipikusan az amerikait látod az onnan érkező nagy mennyiségű műből). A valóságban el szokták különíteni őket és nem vegyülnek a többi rabbal - különösen ahol konfliktus forrássá válna a szabadságvesztés oka - biztonsági okokból. Külön zárka, külön időzített séta, az azonos típusú elkövetők vannak együtt és nem mindenki mindenkivel stb.

A börtönőr sem fogja megsúgni a többinek, mert hülye lenne magának több munkát csinálni, amikor emiatt egymásnak ugranak a rabok. Utána majd neki kell közéjük állni és rendet tenni, kockáztatni a saját épségét is.

ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
50%
Azt ugye nem gondolja senki hogy pl egy bankrabló,aki lelő 10 embert,ha úgylenne,nem verne agyon egy nőt...múltkor olvastam,egy drogos srác belekötött az utcán egy srácba,megszúrta,majd a földön szenvedőt még ötször fejen rugta,az ilyen ne jöjjön az erkölcs dumával
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
22,nehazudj,ismerek ilyen fickót,10 en pakolták gátulról minden este,már kinntvan,de azóta is sirva panaszkodik róla több embernek is
ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem minden bankrabló gyilkos, a Whiskys pl. soha senkit nem bántott.
ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy felnőtt embert se kell bántani
ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 provokatorvagyok válasza:
Kicsit tegyük rendbe a dolgokat. Magyarországon a börtönök a kisebb súlyú bűnelkövetőkkel van tele. Vannak gyilkosok, anyagyilkosok is de szerencsére nagyon kevesen. A pedofilokat nem ők fogják terrorizálni, főleg mivel legtöbb esetben a komolyabb gyilkosokat külön tartják, hanem azok, akik rablásért, testi sértésért, lopásért stb vannak bent. Ha megnézed a Google-ba megtalálod mennyi esetben vertek, aláztak pedokat. a magyar börtönbe. Az amerikaiban meg védelmet ajánl a börtön, teljes elkülönítést mert ha valakiről kiderül azt azonnal megölik. Volt is egy dokumentumfilm, ahol azt mutatják ha valaki bekerül egy börtönbe hogyan illeszkedik be. Ott volt egy pedofil, aki nem kérte a védelmet és azt nyilatkozta, hogy most veszélyben az élete mert ha kiderül miért van ott azonnal megölik, de védelmi részben mert tuti belehalna az unalomba.
ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Pedig besúgják a börtönőrök, pont ezaz hogy ők is megvetik és gyűlölik az ilyen embereket. Náluk ez az első számú önbíráskodás, hogy tesznek róla az elítéltek megtudják ki kerül közéjük. A másik hogy esetleg még olyan cellába is rakják, meg hogy utána mindig félrenéznek. Volt is egy ilyen cikk, ugyanerről szólt, ott is a börtönőrök voltak akik leadták a drótot a raboknak. Azok meg utána nagyon nem kímélték a rabot, és elég sokáig ment ez így. Több munkája meg nem lesz vele mivel rendre félrenéz, a lelketlenebbje még jól is szórakozik ezen az egészen. Gond csak akkor van amikor valakit végül agyonvernek, vagy más módon kipattan az ügy, hogy mi történt. De én olyat még sehol nem hallottam, hogy börtönőrt ezért úgy igazán felelősségre vontak volna. A többség még valahol egyet is ért ezzel az egésszel. Végső soron mégiscsak pedofil erőszaktevőkről van szó. Vagy akár emellé még gyerekgyilkosokról. Ha elég ideje lennék börtönőr és ezáltal amit ott láttam annak hatására kellően ki is lennék égve, szerintem én magam is megsúgnám a raboknak amikor ilyen helyzet van.
ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Azzal azért ugye tisztába vagytok,hogy nem csak pedokat vernek agyon,erøszakolnak meg?
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!