Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai fiatalságról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy a külsős emberenek mi a véleménye a mai 12-13-14-15 évesekről, esetleg véleményekre nagyon kíváncsi lennék.
2014. máj. 6. 20:43
1 2
 1/16 anonim válasza:
43%
Selejt, undorító pedig még én is csak nem rég léptem a második X-be. Tisztelet a kivételnek
2014. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Iuventus ventus (Fiatalság - bolondság)
2014. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a legérdekesebb hogy meg döbbenve nézzem a mai fiatalokat... :( amikor én ennyi voltam nem hogy sminket nem használtunk aki sminket használt volt 1-2 lány ... azokat lenéztük. Bulizni őszintén 16 voltam amikor először buliztam :D Nagyon változott a világ :( amúgy most vagyok 18.
2014. máj. 6. 21:00
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Valóban nagyon félrekúrt generációba tartozok, legszívesebben ki se mozdulnék itthonról mert hányhatnékom van a kortársaimtól! :( 15/F
2014. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hihetetlen hogy még van épp gondolkodású 15 éves aki nem swagyolopáwa :D
2014. máj. 6. 21:06
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
én 13 vagyok, de egyáltalán nem sminkelem magam (nem is akarom) sajnos már az osztálytársaim kezdik, valaki 12 éves... tényleg elég szégyen, szerencsére nem vagyok olyan :)
2014. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A "mai fiatalságon" már az ókori görögök korában is kiakadtak, szóval nem a mai kor, hanem az életkori szakasz sajátos jellege adja az ellenszenvet. Elég sok rosszat el lehet mondani róluk, sok dolgukat én se értem (facebook meg selfie mánia), de az én tinikoromban is voltak igen meredek dolgok, pedig nem ma volt már. :)

Csak változtak a trendek, de szerintem a lényeg mindig ugyanaz maradt.

2014. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs nagyobb probléma velük mint a régebbiekkel, csupán a szélsőségesen viselkedők kapnak sokkal nagyobb "szenzációt" mint régebben. Hülyék voltak vannak lesznek, de továbbra is a normálisabbja van többségben.
2014. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 vagyok, de mi 5 évvel ezelőtt inkább verekedtünk, mint hogy egymást rakjuk seggbe miközben a hajunkkal vagyunk elfoglalva, a lányok meg normálisak voltak, tanultak, és még szépek is voltak, sőt... Pedig egy szar suli volt, sok cigánnyal, minden 1-2 éve volt, ma meg már ilyen kis kur vákat látni, meg pávabu zikat 12 évesen az utcán (ne adj Isten még este is)... Meg ennyi idősen el focizgattunk stb. nem a fa szbúkon éltük az életünket meg plázáztunk stb stb...
2014. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem ismerek túl sok 12-13-14-15 éves embert, de amúgy sem tisztem ítélkezni az életvitelük felett, amíg nekem nem okoznak kárt. Igazából nincs miért érdekeljen ez a korosztály. Nem értem, hogy mire jó ez a megbotránkozás meg sopánkodás.


"Jaaaj ezek a mai fiatalokkk" - mint az öregasszonyok, pedig nem sok 50 feletti hozzászóló volt eddig...

2014. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!