Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai fiatalságról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy a külsős emberenek mi a véleménye a mai 12-13-14-15 évesekről, esetleg véleményekre nagyon kíváncsi lennék.
2014. máj. 6. 20:43
1 2
 11/16 anonim válasza:
A pávákat hadjátok, mert ha hagysz egy pávát kibontakozni akkor váczi stylt vesz fel és az 50's évekbeli elegáns külsőben fog starbuckba járni a vörösmartyra :D
2014. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nem akarok senki se szidalmazni csak kíváncsi voltam hogy ezzel nem csak én vagyok-e így :) mindenkinek ment a kezecske
2014. máj. 6. 23:05
 13/16 anonim ***** válasza:

Szánalom a mai fiatalság, semmi életcéljuk, azt se tudják, hogy holnap mit akarnak csinálni, nem hogy azt, hogy mi lesz a suli után. Még én érzem magam szarul miattuk.

16/F

2014. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nem akarok általánosítani, de akiket látok, hallok, azok szó szerint tojnak mindenbe. Ha valaki bármiért rájuk szól, mert p*csa hülyék, akkor jön a szokásos duma: "köcsög az egész világ, engem senki sem ért meg". Vannak köztük kivételek, de a kivételek száma minden korosztályban elég kevés :)
2014. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igaz én kisvárosban élek, de én nem veszem észre, hogy a mostani 12-13 évesek annyival eltérőbbek lennének, mint mi voltunk 4-5 éve. :)

Nincs róluk semmi különös véleményem. Gyerekek, kipróbálnak dolgokat.

2014. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ÉN is néha elhányom magam a kortársaimtól.

föleg a térdig letolt gatyások , pávák , beképzeltek

főleg pár gyerek akiknek semmi izom de azért beszól nekem azt amikor beidegesedek a földnek naki dobva találja magát, és aztán neki áll följebb, azt elmegy szólni a tanárnak , azt a hülye tanár meg is védi ott hogy ö nem komolyan gondolta amit mond :) nem egyszer voltam ezért az osztályfőnöknél meg az igazgatónál.

az ilyeneket irtani kell . meg a sok facebook-osok , 2-3-dikosak (9-10 évesek ) de már facebookuk van + kb. átlag ismerős 200-500 környékén mozog van egy gyerek most néztem 630 ismeröse van. :) mai napig utálom a facebookot és csak egy van az is kamuneves mert kellet egy játékhoz.

Összegezve : undorító, beképzelt pávagyerekek akik azt hiszik ha van facebookon sok-sok ismerősöm "menő" vagyok .


meg amit nagyon utálok a túlzásba vitt swag-eseket .

na azt az egyet ne , nem akarok olyan embert látni.

14/f

2014. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!