Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen a melegek...

Szerintetek milyen a melegek általános lelki világa?

Figyelt kérdés
A megítélésem szerint ami persze lehet szubjektív a melegek közül elég sok a "r1banc" mondjuk én nem tartozok közéjük(lány vagyok) ,de komolyan mondom rosszabbak ,mint a az összes partypics0 együtt véve. Rosszindulatúak, pletykásak, kibeszélősek és amin a legnagyobbat szoktam röhögni ,hogy komolyan mondom versenyeznek azon ( velem is ) hogy ki a jobb nő XD nem mintha akár melyik is ellenfél lenne ,de akkor is szánalmas.Nem lehet velük nagyon kijönni,mert mindegyik azon van ,hogy fogást találjon rajtam meg iszonyú irigyek és az amit meg egy-egy jobb pasi előtt levágnak udvarlás címén hát komolyan mondom nagyon mulattató főleg ,hogy pl. veled meg tök lekezelő ,mert nő vagy és nem vár tőled semmit. Tudom ,hogy csúnya valakit a szexuális orientációja miatt bántani ,de ezek amit művelnek ,hát nem is csodálom ,hogy kihúzzák a gyufát. Ti erről mit gondoltok?

2014. febr. 25. 21:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Női ruhákat sem hordanak, nem is tudom, az illető hol járt. Esetleg az alterego klubban, de ott is csak az előadók, és azokat transzfesztitának hívják.

De ha már a sztereotípiáknál tartunk, a leszbikusokról azt tapasztaltam, hogy gorombák, nagyképűek, és általában lenézik a férfiakat. Sokszor ápolatlanok, vagy elhízottak. Olyan tipikus leggonoszabb tanítónéni típus, akitől az iskolában mindenki retteg. Na jó, találkoztam már nagyon jófejjel is, de az a kevesebb.

2014. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
20/F- nek "...vannak a megjátszós b*zik, meg a normálisak..." ja normálisak!
2014. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

6-os, te miféle melegekkel találkoztál eddig?


Nagyon általánosító amiket a melegekről írsz, főleg, hogy én nem vagyok ilyen, de tudom kikről írsz. Az olyanokat messze elkerülöm, utálom az áskálódó, hazug, egoista fiúcskákat, akik amúgy olyan rondák.

A legtöbb meleget akit ismerek azok adnak magukra és igényesek. Drogos, alkoholista melegeket elítélem és ilyeneket kerülök is.


Az átlag magyar meleg lelkivilág, ha sztereotíp oldalról érdekel: megjátszós, alig várja a Tütü/Alterego/Hello bulikat hogy falak közt kiélje magát a legjobb ruháját felvegye és aztán élje az elnyomott hétköznapi életét.

2016. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A sztereotipikus leszbikusok, akiket ismerek:


közönségesek, nyeglék, ígénytelenek, lekezelők, lenézik a melegeket, az el sem jut a tudatukig, hogy ők is a saját neműket szeretik, szóval sorstársak. Nem mernek kezdeményezni másik leszbikus fele, állandó kétségek.

2016. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

na most attól hogy valaki olyanokat tapasztalt amivel a melegeket csak rossz jelzőkkel lehetne jellemezni, az nem azt jelenti hogy általánosítani kell..a te körödben találkoztál olyanokkal, honnan tudod biztosra hogy minden más meleg is ilyen? mert én például nem vagyok sőt..gyökeres ellentéte..az én lelki világom is többnyire olyan mint a többi emberé..

nem azért de számomra ez egy nagyon provokatív kérdés volt, bár most látom már nem mostani..

2016. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!