Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen a melegek...

Szerintetek milyen a melegek általános lelki világa?

Figyelt kérdés
A megítélésem szerint ami persze lehet szubjektív a melegek közül elég sok a "r1banc" mondjuk én nem tartozok közéjük(lány vagyok) ,de komolyan mondom rosszabbak ,mint a az összes partypics0 együtt véve. Rosszindulatúak, pletykásak, kibeszélősek és amin a legnagyobbat szoktam röhögni ,hogy komolyan mondom versenyeznek azon ( velem is ) hogy ki a jobb nő XD nem mintha akár melyik is ellenfél lenne ,de akkor is szánalmas.Nem lehet velük nagyon kijönni,mert mindegyik azon van ,hogy fogást találjon rajtam meg iszonyú irigyek és az amit meg egy-egy jobb pasi előtt levágnak udvarlás címén hát komolyan mondom nagyon mulattató főleg ,hogy pl. veled meg tök lekezelő ,mert nő vagy és nem vár tőled semmit. Tudom ,hogy csúnya valakit a szexuális orientációja miatt bántani ,de ezek amit művelnek ,hát nem is csodálom ,hogy kihúzzák a gyufát. Ti erről mit gondoltok?

2014. febr. 25. 21:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Noha igyekszünk előítéletektől mentesek maradni, de ha valaki önként vállalja, hogy megszemélyesít egy sztereotípiát, az ne panaszkodjon a skatulyázás miatt.
2014. febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb melegről nem is gondolnád soha, hogy az, én is az vagyok, van másfél éve barátom, csak a jó barátaim tudják rólam... Biztosan vannak ilyen melegek is, de csak azért feltűnő mert róluk nyilvánvaló hogy azok. A lelkivilágom milyen? Mint bármelyik más embernek, leszámítva azt, hogy én nem foghatom meg a barátom kezét amikor úgy érzem, nem ölelhetem meg, mert beszólnak/megvernek, nem vihetem magamhoz a lakásba, mert titokba kell tartani mindenki előtt, miközben a tesóm a csaját minden hétvégén felhozhatja... Milyen? Rossz. De ez van, a lelkem attól még boldog, mert olyannal vagyok együtt, akivel mindig boldog lehetek, akár egy életen át.


20F

2014. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Hát.... "Rosszindulatúak, pletykásak, kibeszélősek és amin a legnagyobbat szoktam röhögni ,hogy komolyan mondom versenyeznek azon ( velem is ) hogy ki a jobb nő"


Ez rám tökre nem igaz, és egyik meleg haveromra sem..

Mondjuk nem is vagyok valami izé.. ilyen xD tökre más természetem van kb :D

Nézd, amit te gondolsz, azzal én is egetértek, meg hát.. nézd, vannak a megjátszós b*zik, meg a normálisak...


20/f

2014. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Maga az SzájÁRTÓ. Tanár Úr?XD
2014. febr. 25. 21:23
 5/25 A kérdező kommentje:
Furcsállom ,hogy nincs több üzenet bár nem tudom ,hogy melyiket bűntetik jobban a levéltitok sértés vagy pedig a nem létez lejáratást? Szerintetek?
2014. febr. 25. 22:05
 6/25 anonim ***** válasza:
8%

Én is leszbikus vagyok és túl sok meleget ismerek.

Alkoholizmus, drogozás teljesen általános, váltogatják a partnereiket, vagy eleve csak a szexért jönnek össze más pasikkal. A nőket totálisan semmibe veszik, de jobban mint a legrosszabb hetero férfiak.

Sokszor büdösek, ápolatlanak (anyagi helyzettől függetlenül) és női ruhákat hordanak.

Nem mondom, hogy minden meleg ilyen, de nekem olyan rossz tapasztalataim voltak velük, hogy már egy meleggel sem állok szóba.

2014. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%

A második válaszolóval értek egyet (és egyben gratulálok a párodhoz :) és hát... együttérző pacsi a többiért... Én még nem találtam rá arra, akit majd nem ölelhetek meg mindenfajta aggodalom nélkül nyilvánosan).


Rajtam sem látni semmit. Átlagos kinézetű srác vagyok, vannak fiú és lány barátaim is, akik azért barátaim, mert szeretem a személyiségüket, nem más miatt. Soha nem versenyeztem lányokkal. Elvégre nem is ugyan abban a folyóban halászunk... És nem is akarok nő lenni.


Az én lelkivilágom komplikált, mint mindenki másé. De hidd el, nem a melegség tesz valakit rossz emberré. Egyrészt a saját személyisége, másrészt az, hogy hogy alakítja őt a környezete. Pl mondhatjuk, hogy egy meleg toleránsabb és jobban megbecsül egy barátot, mert így alakítják az emberek. De van olyan is, akire ez nem igaz. Ezért tök felesleges ilyen dolgokba bocsátkozni.


Van olyan meleg, aki szerepet is vesz fel ezzel együtt... aztán lehet, hogy el is hiszi magáról, hogy az ő. Az is lehet, hogy tényleg olyan. De ez kb olyan, mint amikor egy csaj kitalálja magáról, hogy kövér: lehet, hogy az, az is, hogy nem, és igazából tök lényegtelen, mert így is úgy is boldog tud lenni. De mégis számít, hogy ő minek kezeli magát, mert úgy fogják a többiek is kezelni. Aztán ha annyira mondogatja, hogy ő kövér, akkor ő lesz a "kövér lány", nem a "lány a buszmegből" vagy a "lány a macskás sapkával", stb.


Remélem érted, mit szerettem volna kicsit elmagyarázni. Nem a megfelelő embereket ismerted meg, ennyi.

2014. febr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Azért mert az egyik válaszoló azt írta ,hogy Én is leszbikus vagyok itt az értette ,hogy meleg nem pedig azt ,hogy Én ,mint kérdező is az vagyok ,mert nem vagyok az.Nincs párom .

A válaszokat meg köszönöm.

2014. febr. 26. 02:53
 9/25 A kérdező kommentje:
De egyébként a kérdésben sincs arra utaló jel ,hogy én az lennék.
2014. febr. 26. 02:55
 10/25 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, úgy értettem én vagyok leszbikus :)
2014. febr. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!