Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek nincsenek perverz...

Nektek nincsenek perverz emlékeitek az általános iskola alsó tagozatából?

Figyelt kérdés
minket a tanárnéni sasolt zuhanyzás közben, meg szerettek ott lenni, amikor átöltöztünk, meztelenek voltunk ...
2013. nov. 9. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elég aberrált tanárok taníthattak abba az iskolába. xD
2013. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a tanárnéni a lányokat nézi, akkor nem hinném, hogy az perverz lenne, egyszerűen csak felügyeli az öltözőt.


Nálunk 25 fiú volt, és a tanárbácsi nem engedett el minket fürdés nélkül a következő órára. 3 zuhanyzó volt. És nem egészen 15 perc az átöltözésre és fürdésre. Ha mindenki kényelmesen csinálta volna, egy óra alatt sem végzünk. Ezért ő irányította a fürdést. Ott állt a zuhany tálca mellett. Mi meg sorban álltunk derék köré csavart törölközővel és hallgattuk ahogy az öreg öblös hangján dirigál:

"Kiáll! Beáll! Szappanoz!"


Így átlagban 7 perc alatt 25 fiú lefürdött 3 tusoló alatt.

Egyikünket sem az izgatott, hogy most milyen perverz.



Érdekes, hogy benned így maradt meg az emlék.

2013. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem van.

soha nem értettem h a felnőtt óvónőnek miért lóg ki a lába közül a alsónadrágjából a szőr...

mindig nekitoltam a lábának a kiskocsit, vagy kamiont, és akkor felnéztem, h épp milyen színű gatya van rajta...és mindig szőrös-e...

egyszer emlékszem,nagyon jó kedve volt az óvónéninek, és hallgatkolóztam, h miről beszélnek...a társával. megtudtam h este randija lesz, és nagyon izgul...délutáni szabad foglalkozáson, megint a lábának toltam a kiskocsit, ő már tudta h biztos csak ez a szerencsétlen kisgyerek lehet, és akkor felnéztem a szoknyája alá...egy vékony csíkot láttam, ami szinte semmit sem takart, két dudor oldalra kilógott belőle, és szőr sem volt sehol...

pár év múlva tudtam meg mit láttam.:)

2013. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hittanórán a pap addig pofozott, amíg kiverte belőlem az istenhitet. Ez is perverzitás, a szadista fajtából.
2014. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!