Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy adhat valaki nagyon a...

Hogy adhat valaki nagyon a külsejére, miközben lusta?

Figyelt kérdés

Az osztályomban van 1-2 lány aki el késik rendszeresen az 1-2. óráról. És jön a duma a tanárnak, hogy "elnézést, elaludtam..." Utána hallom hogy mondja az egyik barátnője, hogy "miért késtél?" Mire mondta a csaj, hogy "hát, ki kellett vasalni a hajam!/sminkelni kell!"

És ez nem egyszer fordult elő, ezért tűnt fel!


Hogy lehet, hogy adnak a külsejükre, szépek akarnak lenni, erre nem bírnak felkelni, hogy megcsinálják a hajukat, sminküket?



2013. okt. 24. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
prioritások kérdése.
2013. okt. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem az ilyet. Majdnem mindennap sminkelem magam, igaz, nem ujjnyi vastag vakolatréteg van rajtam, csak szolid smink, szemfesték, szempillaspirál, szájfény. A hajamat ugyan nem vasalom, mert anélkül is egyenes, de szoktam frizurákat készíteni, kontyok, fonások stb. Mégse késtem még soha emiatt az iskolából, pedig bő másfél órára lakom onnan.
2013. okt. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát én az iskolában örültem, hogy beértem nem még sminkelni...

Válassz egy laza könnyű gyors sminket.

2013. okt. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mindenhonnan elkések, pedig nem vasalom a hajam és nem is sminkelek. Nem jó, de nem tudok mit kezdeni a dologgal. Ha elhatározom, hogy időben indulok, akkor is max. egy hétig tart. Tényleg nem tudom, miért van.
2013. okt. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Az a nagy szerencséje, hogy nem én vagyok az igazgatója! Mert én megoldanám ezt a problémát, gyorsan, egyszerűen! TILOS! Kirúgás terhe mellett! Késés - igazolatlan óra! Tíznél kirúgás! Egyszerű dolgok ezek, régen is így voltak, nem is mentük késve, kisminkelve az iskolába... mondjuk nem is ilyen használhatatlan, tartás nélküli anyámasszony katonái voltunk és lettünk, mint a mai tizenévesek.
2013. okt. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem mit nem értesz. A kettő jól megfér egymás mellett. Attól, hogy lusta vagyok még vannak nekem is dolgaim, amiket szeretek megtenni.
2013. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De csak azért teszik meg,mert a tanár megengedi. :)

Elaludtál?

Igazolatlan óra.

Többször?

Osztályfőnöki / Szaktanári.

Rendszeres elalvó vagy?

Az igazgatóbácsi vár téged az irodájába,

egy kis elbaszélgetésre.

2013. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
en is ilyen vagyok. kepes vagyok reggel egy orat sminkelni, vagy este egy oraig vasalni a hajamat, vagy feloraig allni a szekreny elott, hogy mit vegyek fel. rendszeres keso vagyok sulibol es igazabol kelhetnek korabban de sz***rok ra hogy elkesek-e vagy nem mert kb kirohogom a tanart ha beir. a lenyeg, hogy a suliba minden csajnal szebb legyen a fejem :) es igazabol a szobam is tok rendetlen, meg az egesz eletem kiveve a kulsomet. aki ismer ugyis tudja, hogy lusta es rendetlen vagyok, de aki nem, o csak aynnit lat belolem hogy basszus milyen igenyes csaj :O
2013. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

09:01: "mondjuk nem is ilyen használhatatlan, tartás nélküli anyámasszony katonái voltunk és lettünk, mint a mai tizenévesek."


Ha ilyen kemény arcok voltatok, akkor miért lett ilyen selejtes ez az ország? A gazdaság romokban, fejlődés nincs, aki tudna valamit tenni, azt visszahúzzák a mocsárba, a politikusaink átb_sznak, morális értékek nincsenek, csalás, lopás, átverés, mutyi és korrupció van mindenfelé, népesség csökken, és még a tizenéveseink is búzák.

2013. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát azért lányok a lányok, mert szépek! És legyenek is azok, tehát nem jelenhetnek meg kócosan, büdösen! :D
2013. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!