Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fusztrálom a szomszédot, ha...

Fusztrálom a szomszédot, ha mindig kint vagyok a teraszon, miközben Ő mindig munkálkodik a kertjében?

Figyelt kérdés

Most gonndoltam erre.

Nincs ugye semmi sövény, tuja, semmi ami takarna köztünk az átlátást, és mindig kiülök kávézni, vagy csak olvasni a teraszomra.

És Ő mindig kint melózik, fur, farag, füvetnyír, természtesen ha nem dolgozik, vagy én sem.

De vajon ez zavarhatja?

Nem kérdeztem, mert távoli szomszédom, de arra gondoltam, hogy sok ember nem szereti ha figyelik miközben ténykedik, köztük én sem.

Szóval nem bámulom őt, én kint ülök, csak gondolhatja azt, hogy "bakker, mit figyel ez engem mindig?!" és idegesítheti.

Szerintetek ez idegesíti?



2013. okt. 8. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy zavarja. Kivéve, ha véletlenül mindig akkor mész ki kávézni, olvasni, ha ő is kimegy a kertbe :)
2013. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát a teraszon is lehet háttal ülni annak a szomszédnak aki éppen kint van. Gondolom ha kint ülsz és nem őt bámulod, akkor elfoglalod magad valamivel, tehát nem hiszem hogy zavarja.

Viszont ha mindig őt nézed, akkor az nem túl kellemes dolog.

2013. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#1 - akkor is hamarabb fogja azt hinni, hogy a kérdező a társaságára vágyik, minthogy a fűnyíró-tolás rejtelmeit lesse el tőle... :)


Valószínűleg azért megfordul a fejében, hogy "A szomszédnak sosincs semmi dolga?", de attól gondolom csinálja szépen tovább, nem okoz ez neki álmatlan éjszakákat.

2013. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem inkább zavarhatna téged, amit ő csinál...
2013. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na koránt sem 0-24 ben ülök ott, max heti 1-2x fordul elő, hogy kint vagyok mirwe Ő is kijön, vagy hazajön.
2013. okt. 8. 11:17
 6/11 anonim ***** válasza:
A te teraszod, neki meg dolga van. Nem kell ebbe semmit belemagyarázni.
2013. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ülj háttal neki, vagy olvass, hogy ne tűnjön úgy, hogy őt bámulod. Ha csak néha ülsz ki, azzal semmi baj nincs. Ha egész nap ott ücsörögnél tétlenül, akkor gondolhatná azt, hogy lopod a napot, de így rendben van a dolog.
2013. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mustafa33 ***** válasza:
Ha dögös csaj vagy és toplessben kávézol nem lehet, hogy csak miattad bogarássza a kertet? ☺
2013. okt. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint magadból indulsz ki.
2013. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ültess pár futónövényt a kerítéshez, de szerintem pont mindegy neki, elvan foglalva a maga dolgával.
2013. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!