Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátkozni akarnak vagy...

Barátkozni akarnak vagy bolondot csinálnak belőlem? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia!!:) Ezt szerintem kifejthetnéd kicsit bővebben;)
2013. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ezt kifejthetnéd bővebben, mi a történet? :)
2013. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ez.en a hé.ten a közé.psuliban isme.rkedünk és pá.r l.ány te.tt f.el nek.em ké.rdéseket pá.rát ism.erek és sze.retik az emb.ert bol.ondá ten.ni és ol.yan fur.csán bán.ni ve.lük ,h.ogy kér.dezgetnek ki.nevetnek a vál.aszainkat kés.őbb mi.kor már nem vag.yok ott lebe.szélnek azért és ki.röhögnek bár az is l.ehet ,hogy az ál.lítolagos bará.tnőm be.beszélt ne.kik vala.mit azt nagy.on sze.ret meg lop.ni.Sz.oval kérde.zgettek ked.vesek vol.tak ,de fu.rák is meg kér.dezték volt -e ba.rátom

meg csi..náltam a nyáron,mér nincs raj.tam smink (volt raj.tam) stb...De nag.yon fu.rák vol.tak más.sal nem úgy bes.zélnek mint vel.em..Azt.án ké.pet akar.tak ve.lem csin.álni az eg.gyiket ismer.tem a mási.kat nem is.merem an.nyira és oda roh.ant hoz.zám ,hogy várj ne.kem is ke..ll ilyenn kép túl kedv.essen vagy hogy mond.jam (tapasz.talataim sze.rint ,ak.ik i.lyen ked.vessek azok vala.miben sáti.kálnak.)és a.líg isme.rem mié.rt ke.llene rol.am ne.ki kép? Bará.tkozni aka.rnak vagy csak bolon.dnak néz.nek ,hogy ha el.megyek kibe.szélnek és röhö.gni fog.nak? Szerin.tetek mit teg.yek mo.st ked.vessen válas.zoltam...de ha ez .igaz bár l.ehet ,hogy csak bará.tkozni akar.nak ,de én már nem bí.zom meg az emb.erekben ezért is v.agyok i..lyen gy.anakvo irá.ntuk fő.leg a.zok .után ,amit az a bar.átnőm tett ve.lem ,aki azo..kkal a lányo.kkal van :( szeri.ntetek mit te.gyek? n.agyon ér.zékeny v.agyok :(

2013. szept. 4. 15:49
 4/15 A kérdező kommentje:
kiakartam csak nem engedte ,hogy kírjam az a hu...lye autamata szuro mert azt hitte ,hogy káromkodás van benne bocsánat a pontokért csak így tudtam kiírni :(
2013. szept. 4. 15:50
 5/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezt fáj olvasni:( Majd ha lesz hozzá türelmem, elolvasom. Nem tudom, mi a baj, de részvétem:(
2013. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért raksz mindenhová pontot?
2013. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
semmi baj elkuldom uzetneben helyessen én sajnálom így engedte csak elkuldenni :(
2013. szept. 4. 15:52
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es válaszolo mert csak így engedte kitenni
2013. szept. 4. 15:53
 9/15 anonim ***** válasza:
1. meg 5. vagyok, elolvastam mégis; hát nézd meg a szemüket szerintem, és akkor abból hátha kiderül, hogy mit akarnak
2013. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
azt hogy? ha egymásra néznek ,akkor csak bolondá akarnak tenni így gondolod mert akkor sokat néztek egymásra :/ Mit tegyek ,hogy ne csinálják ezt? Mindenivel olyan lekezeloek ma is azt beszélték ,hogy ok nem fognak már semmi ujjal barátkozni mert ok nem olyan szépek mint ok stb.. :/
2013. szept. 4. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!