Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen a melegek...

Szerintetek milyen a melegek általános lelki világa?

Figyelt kérdés
A megítélésem szerint ami persze lehet szubjektív a melegek közül elég sok a "r1banc" mondjuk én nem tartozok közéjük(lány vagyok) ,de komolyan mondom rosszabbak ,mint a az összes partypics0 együtt véve. Rosszindulatúak, pletykásak, kibeszélősek és amin a legnagyobbat szoktam röhögni ,hogy komolyan mondom versenyeznek azon ( velem is ) hogy ki a jobb nő XD nem mintha akár melyik is ellenfél lenne ,de akkor is szánalmas.Nem lehet velük nagyon kijönni,mert mindegyik azon van ,hogy fogást találjon rajtam meg iszonyú irigyek és az amit meg egy-egy jobb pasi előtt levágnak udvarlás címén hát komolyan mondom nagyon mulattató főleg ,hogy pl. veled meg tök lekezelő ,mert nő vagy és nem vár tőled semmit. Tudom ,hogy csúnya valakit a szexuális orientációja miatt bántani ,de ezek amit művelnek ,hát nem is csodálom ,hogy kihúzzák a gyufát. Ti erről mit gondoltok?

2014. febr. 25. 21:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerintem rózsaszín a lelki világuk.
2014. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező! te egy idióta vagy XD
2014. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 MrPifta ***** válasza:
100%
életerős, nagydarab, szakállas férfi vagyok. Eszembe nem jutni női ruhát felvenni, vagy kicsit is nőt játszani. 7 éve vagyok együtt a barátommal, de még csak 25 vagyok. Boldog vagyok, eddig minden jól sikerült az életemben. Tehát a melegek között is van mindenféle.
2014. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
A párod azért hord női ruhát? Esetleg magassarkút? Gondolom a rush vagy poppers fogalmakat sem ismeritek...
2014. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom kiborít, hogy ilyen emberek vannak, Te előző figyelj honnan van hogy úgy fogalmazzak pofád ilyet kérdezni? Lesül a pofámról a bőr a helyedben is...
2014. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Nekem igen olybá tűnik, mintha csak egyik osztálytársamat irtad volna le, kérdező... Ő dettó ugyanilyen, ahogy a te meglátásod... DETTÓ ilyen DE ETTÖL MÉG NEM ILYEN MINDEN MELEG... amugy én onnan tudom, h ő melef h a legjobb barátok voltunk mig ezt ő be nem vallotta és azt is tudom, hogy "nőnek képzeli magát"... Akkora egoista meg beképzelt lett hogy most már nagyon nem birom a stílusát, nem tudom miért hiszi azt h igy bárkit is "elcsábíthat"...
2014. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 MrPifta ***** válasza:
A Rushról nekem csak a világ legjobb filmje jut eszembe
2014. febr. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, mekkora mintából vontál le következtetést a teljes meleg férfi populáció (kb. 700 millió fő) "lelki világának" móduszára vonatkozóan? Mert szerintem 1 fő...:D
2014. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én meleg vagyok, de lelkem nincs.
2014. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Hát ez fura. Én inkább azt figyeltem meg, hogy sok meleg lány barátokkal veszi körül magát, és lazán elhülyéskedik velük. Az, hogy veled hogy viselkednek a meleg haverjaid, az lehet csak rád igaz, mert éppen felvettél valamilyen szerepet velük. A legobb csaj verseny is csak egy játék lehet veled. Bár igaz, vannak akik elég beképzeltek, és azt hiszik, hogy ők milyen "igényesek", aztán csak sznobok, vagy kisebbrendűségi komplexusuk van.

Igen, sokan alapból is csak szexet akarnak, mert nem tudnak megbízni a többi melegben, vagy önértékelési gondjuk van.

A leszbikus válaszolót meg nem értem, ismerek pár meleget, de hogy büdösek lennének, azt nem tapasztaltam. Inkább túlságosan is adnak a külsőre.

Az, hogy mit vágnak le udvarlás címen szerintem semmi, amit a heteró férfiak lenyomnak a nőknek, miközben vigyorognak, mert szemük előtt lebeg, hogy dugás lesz a vége. A különbség, hogy a melegek ezeken átlátnak, mert maguk is olyanok, hacsak nem vesznek fel valami szélsőséges aktív-passzív szerepet, a csajok viszont beveszik.

Na jó, van egy csomó meleg haverom, aki aztán tök normális, meg párkapcsolatban él, csak az olyat nem a bzibárban kell keresni.

2014. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!