Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek baj, hogy ilyen...

Szerintetek baj, hogy ilyen vagyok? 14/L

Figyelt kérdés

Régóta bírom a rockot. Mostmár meghallgatom a keményebbeket is.Leginkább ezeket : Rammstein, Three Days Grace (még amikor Adam volt), Paramore, Linkin Park, Bullet for my valentine, Black veil bridges, Lacuna Coil.. Szóval a lényeg..hogy szerintetek nem gáz, hogy ilyeneket hallgatok ennyi idősen, lány létemre?:D Amúgy a raptől a dupstepig mindenfélét elviselek,de leginkább ezekben utazom..

Gondolom sok fiúnak nem tetszik..D:



2013. júl. 21. 23:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nem gáz, én is ilyen zenéket hallgatok, most nem azt mondom, hogy én vagyok ezért az atyaúristen, de a legjobb fiú barátommal például azért vagyok jóban, mert megegyezik a zenei ízlésünk. Szóval nem utálják a fiúk. Legalábbis ő mindig iszonyat lelkes, ha egy számot mindketten szeretünk, és egy csomó együttest is ajánl, meg meghallgatja, amit én ajánlok neki, amíg a barátnőim nem. :D

15/L

2013. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
nekem nagyon bejönnek a rocker csajok főleg ha egy kicsit az öltözködésükön is látszik az ilyen lányokkal az az egyetlen baj hogy, kevesen vannak. am én is ilyen zenéket hallgatok ( Rammstein, Metalica, AC/DC, Lordi, Linkin Park, kedvencem a Tankcsapda, Depresszió, Road és még sorolhatnám) 14/F
2013. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:d

Hát..öltözködésemben elszórtan.Imádom a fekete cuccokat..a szegecseket..meg ilyenek.A szüleim nem nagyon nézik jó szemmel..de ez van.:)Fogok magamnak csinálni egyedi bandás fölsőket,már csak azért is.

2013. júl. 25. 19:14
 14/22 anonim válasza:
:D én 12 évesen hallgattam ilyeneket mostanában csak Death Metalt bár igaz akkor volt 1 elég szomorú dolog az életemben és az miatt találtam rá de most 15 évesen is imádom bár én mást nem hallgatok rock és Death Metalon kivűl és persze a Reggaen. Ja és ne foglalkozz másokkal mit gondolnak azokról a zenékről amiket hallgatsz azt te hallgatod és nem ők mindenkinek más az izlése és ne mások alakitsák ezt az izlést nálad hanem te hisz a te életed és te döntöd el miket szeretsz.
2013. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
14-es vagyok és nekem nagyon bejönnek ezek a lányok 15/F :)
2013. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Lehet fogok venni egy elektr. gityot..:DD es kielem magam.bocsi az ekezet miatt..telon irok. Ha valaki szeretne dumalni..es zeneket mutatni irjon privit..:D
2013. júl. 25. 23:06
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért lenne baj??
2013. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szégyenteljes, megvetendő dolog, ha valaki nő létére rockot hallgat! Mégis mit képzelsz te? Ez nem gyereknek, pláne nem egy kislánynak való! Tudod, a rock rossz dolog, fröcsög belőle az igazság! Ott a fenekeden a tojáshéj, és nem a divatos zenét hallgatod? Nem értem, mi bajuk ezeknek a mai fiataloknak, hogy ilyen kérdésekkel dobálóznak... Hogy fordul meg egyáltalán a fejetekben, hogy ne birkasorba álljanak be? Felháborító, hogy egyeseknek saját gondolataik vannak! Felháborító!
2013. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18

:DDDDDDD:DDDDDD:D:D:D

2013. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
18# köszi..sokat röhögtem. Csak azért mert a szüleimnek nem tetszik..Mert hogy anyukám ilyen Madonnás volt meg ilyenek. És kiakasztanak már azzal,hogy nem fogadják el..Jobb lenne nekik ha nyávogós rib... lennék?
2013. aug. 4. 00:02
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!