Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek baj, hogy ilyen...

Szerintetek baj, hogy ilyen vagyok? 14/L

Figyelt kérdés

Régóta bírom a rockot. Mostmár meghallgatom a keményebbeket is.Leginkább ezeket : Rammstein, Three Days Grace (még amikor Adam volt), Paramore, Linkin Park, Bullet for my valentine, Black veil bridges, Lacuna Coil.. Szóval a lényeg..hogy szerintetek nem gáz, hogy ilyeneket hallgatok ennyi idősen, lány létemre?:D Amúgy a raptől a dupstepig mindenfélét elviselek,de leginkább ezekben utazom..

Gondolom sok fiúnak nem tetszik..D:



2013. júl. 21. 23:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Tévedés, nekem például tetszik, mert én is rockot hallgatok, hasonlóakat, mint te.

Nem gondolom, hogy baj, ha valaki tényleg igazi zenét hallgat, és nem a mai zenének csúfolt izéket.

Egyébként a zene nem függ a nemtől vagy kortól, tehát ez a lány létemre dolog szerintem nem is létezik.

2013. júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
16 éves lány vagyok. Szintén rockot hallgatok. És egyátalán nem gáz. :D
2013. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%

Ha nőies maradsz mellette akkor nincs baj

21/F

2013. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

14 évesen én ozzy-ra léggitároztam mikor egyedül voltam otthon. :D 13 éves koromtól olyan napszemüveget akarok mint amilyen Ozzy-é. Most 17 évesen úgymond lenyugodtam. Szval reggae-t hallgatok de

néha még van kemény rock. És teljes életet élek :D. Vannak fiúk akiknek kifejezetten a mi fajtánk tetszik, vannak akiknek nem. Ha megtalálod a megfelelő társaságot akkor nem lesz gond ;) a pasi-térrn se ;)

17/L

2013. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.:) mentek a zöld pacsik. Hah..ha nincsenek itthon anyuék, bitorlom apu szintijét(zongorázok), gitározok(van sajátom,akusztikus) és éneklek..meg tomblok. A kutyám meg néz magába gondolva: ' Te Jesus Isten, milyen gazdám van nekem,:d
2013. júl. 21. 23:48
 6/22 anonim válasza:

14 évesen én ozzy-ra léggitároztam mikor egyedül voltam otthon. :D 13 éves koromtól olyan napszemüveget akarok mint amilyen Ozzy-é. Most 17 évesen úgymond lenyugodtam. Szval reggae-t hallgatok de

néha még van kemény rock. És teljes életet élek :D. Vannak fiúk akiknek kifejezetten a mi fajtánk tetszik, vannak akiknek nem. Ha megtalálod a megfelelő társaságot akkor nem lesz gond ;) a pasi-térrn se ;)

17/L

2013. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Dehogy is! Gitározol is? Még jobb! :)

Én kifejezetten szeretem, ha egy lánynak van zenei ízlése, és nem divatzenét hallgat.


Nirvana-t, Foo Fighters-t, Pixies-t, Alice in Chains-t bírod?

2013. júl. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nirvanatol a Smells like teen spiritet szeretnem megtanulni..:D az nagyon tetszik.
2013. júl. 22. 14:22
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem baj
2013. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nézd meg a többi zenéjüket is. Kurt hatalmas személyiség volt! :)
2013. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!