Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlagosan hány éves korban...

Átlagosan hány éves korban érzik már az emberek, hogy a jelenlegi életszínvonaluk nem fog nőni tovább?

Figyelt kérdés
ma 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugdíj előtti években max. Amúgy bármikor nőhet. Persze aki lófszt se kezd magával csak stagnál, az 20 évesen is érezheti úgy.
ma 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tejesbaba válasza:

Szia, valószínűleg sokan nem fogunk, tudni adni számodra megfelelő/kielégítő választ, de megpróbálom hozzátenni a magamét, a témához. Egyébként jól látod (szerintem) hogy nem fognak a fizetések gyorsabban emelkedni az inflációnál, pláne nem számottevően, éveken keresztül, hogy érezzen is belőle valamit az ember, akár több tíz év múlva.


Nehéz ezt így megmondani, nem hiszem hogy valaha is készült volna hasonló felmérés, illetve a felmérések sem feltétlen fedik a teljes valósságot, mert sokszor csak néhány ezer emberen végzik azokat.


Sok minden nem azon múlik hogy ki hány éves. Vannak akik megtehetnék hogy más országban dolgozzanak, (pláne akinek vannak kint ismerősei) vagy akár magasabb pozícióban, jobb fizetésért, az meg sokszor több stresszel és felelősséggel jár, ami nem való mindenkinek, attól függetlenül, hogy nem lenne h*lye hozzá. Az meg a másik hogy létszámilag, a "ranglista aljára" van a legnagyobb szükség. Én a magam esetéből ki indulva, mostanában jóval kevesebbet/ritkábban iszok, és "meglepő módon" sokkal jobban tudok spórolni is. Kb már autót is vehettem volna abból, amit elittam, de változtatni soha nem késő!


Az ivászat főleg akkor gáz, ha az ember nem keres olyan jól, és még családja is van. Én például felelősségemnek érezném azt, (ilyen fizetések mellett, és ha lennének gyerekeim) hogy tudjak nekik lakást venni nagyobb korukra, és támogatni őket anyagilag, ha ők is szeretnének gyereket, az már az ő felelősségük lenne, rájuk bíznám.

ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!