Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha diszkalkuliás és sánta is...

Ha diszkalkuliás és sánta is vagyok, akkor el is áshatom magam az életben, mert semmire sem fogom vinni, sehova és senkinek nem fogok kelleni?

Figyelt kérdés

ma 19:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, eláshatod magad.
Ne tedd.
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem hinném.


Csomó foglalkozás van ahol nem kell számolni. Sántaságra meg nem tudom van valami orvosi diagnózisod hogy milyen munkákat nem végezhetsz emiatt?

ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Ennyi alapján ezt nem lehet megmondani.
ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
A dyscalculia és a sántaság nem jelenti egyértelműen és nem eredményezi önmagában a depressziót...
ma 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Mik az erősségeid?
ma 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3# diagnosztizált depressziós és borderline vagyok. Évek óta rendszeresen sírok, vagdosom magam, gyakran vagyok motiválatlan.


4# fentiek ellenére 4-es 5-ös érettségit tettem, ( kivétel matek, ahelyett mást választottam. ) Szeretem a nyelveket, a törit, irodalmat. Bölcsész szakon tanulok szlavisztikán. Sokat olvasok és írok, főleg verseket, vagy bármilyen szépirodalmat. Röviden, minden amiben jó vagyok és érdekel, az a humán és művészeti irány...

ma 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.
ma 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6# és hogyan legyek öngyilkos? Többször próbáltam már, de olyan béna vagyok, hogy az sem sikerült. Csak gyomormosás + pszichiátria lett a vége.
ma 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
#7: tartsd vissza a levegőt.
ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!