Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik szeretnek túrázni, ti...

Akik szeretnek túrázni, ti miket szoktatok vinni magatokkal?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Kés. Víz. Kaja . Kisbalta.
2023. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Egy naposra? Némi kaja, víz, esőkabát, kés, gázspray (kutyára).
2023. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Most vettem nemrég egy túrabotot. Imádom. Nagyon jól lehet haladni vele, de legjobban lefelé haladásnál segít, a nehéz terepeken.


Bármilyen zseblámpa. Nagyon jó, mert gyakran botlok bele barlangba, elhagyatott helybe, vagy akármi, és hát akkor is iszonyt jól jön, ha véletlen ránk esteledne.


Gyorskötöző, néhány darab. Bicska. Sok pzs. Meg egy váltó alsógatya, hátha összeszarnám magam.


Nameg sok víz, meg elég kaja/rágcsa. Van még nálam pénz és iratok. Power bank.


Illetve telón offline túratérképek.


Más nem jut eszembe.

2023. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Víz,kaja, csipesz, fertőtlenítő,géz,ragtapasz,kés,kisolló, távcső, nedves törlőkendő,szemeteszsák,papírzsepi. Néha fényképezőgép.
2023. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Távcső, kapucnis pulcsi, kulacs, könyv, diákcsemege, zacskó amibe gyűjtök dolgokat.
2023. aug. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Sör, pálinka, zsír, só, gyufa meg egy lábas
2023. aug. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6: A söröket a rafinált túrázó belecsempészi a túratárs(ak) hátizsákjába. aztán megkérdezi, hogy meginnának-e egy sört, és amikor megkérdezik, hogy hogyan volt képes sört cipelni heherészve közli, hogy ők cipelték!
2023. aug. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hollófernyiges ***** válasza:
Víz. Kaja. Régebben térkép, most már az opcionális.
2023. aug. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Víz, izotóniás ital, cukros nasi (ez elég, sport közben nem vagyok éhes), tartalék pulcsi, eső/széldzseki, melegen tartó. Kb szerintem ennyi.


Ritkábban megyek, de minden évben párszor, a "menős" túrákat szeretem, nem nagyon jut eszembe megállni.

Nem rohanok, mert nem bírok, de megyek.

2023. aug. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerékpár, 2 kulacs, gumijavito keszlet, minipumoa, telefon, vaztaska, torolkozo, fertotlenito, zsebkendo, papirpenz
2023. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!