Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megismertem egy srácot és...

Megismertem egy srácot és ismerősök lettünk a Facebookon. Átnéztem az idővonalát, mindig szeretetről , kitartásról, megbecsülésről posztol, ezeket 1- 2 ember lájkolja , van, hogy senki. Nem sok posztja van, magáról talán 2 - 3 képe. Nem kamuprofil ?

Figyelt kérdés

Létező ember. Van valami gáz vele szerintetek ? 150 ismerőse van, akik mind valós személyek.

Vagy talán csak nem nagyvilági ?



tegnap 23:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát én nem vállalnám fel, nem is hallgatom, de ha neki tetszik. Ne ez miatt gáncsold el.
tegnap 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azért én a Zámbó Jimmy-től egy kicsit berezelnék. A többi rendben van.
tegnap 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát ez nagyon jó. 😅 Be is vagyok, de igaz, a többi rendben van. Talán csak az zavar meg ,hogy nap - mint nap látok olyanokat , akiknek többszáz lájk , szívecske a tartalmak alatt. Félreértés ne essék, engem nem zavar , hogy nem minden percét posztolgató, nagyvilági ember. Az exem ilyen volt, nagyon fárasztó volt. A külsőségek éltették, őt nem ez jellemzi és sokkal inkább erre vágyom. Majd meglátjuk, mi lesz , igazad van, Utolsó előtti , emiatt nem küldöm el , adok esélyt. Ettől még lehet rendes társ , aki szeret.
ma 00:04
 14/17 anonim ***** válasza:
Szupcsi, sok szerencsét.
ma 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem gáz a Jimmy az idősebb korosztálynak, de hát ő annyira fiatal és meglepett. Nem számítottam rá. Ha viszont gwm , vagy ilyen drogos zenékkel lenne teletömve az idővonala , az méggàzabb lenne. Mostanában mindenki annyira divatos , hogy meglepő egy ilyen srác.
ma 00:08
 16/17 anonim ***** válasza:
Na az tényleg szar lenne.
ma 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A Zámbó Jimmy a legkisebb probléma.

De az, hogy csak olya dolgokat oszt meg, ami pl. piac nyitvatatrtás, meg posztola szeretetről, kitartásról stb nekem azt jelenti nincs is semmi saját élete, más oldalak fs.szságait posztolja. Csoda, hogy nincs lájk? Egy saját ötlete sincs, mit kéne lájkolni?

ma 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!