Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megismertem egy srácot és...

Megismertem egy srácot és ismerősök lettünk a Facebookon. Átnéztem az idővonalát, mindig szeretetről , kitartásról, megbecsülésről posztol, ezeket 1- 2 ember lájkolja , van, hogy senki. Nem sok posztja van, magáról talán 2 - 3 képe. Nem kamuprofil ?

Figyelt kérdés

Létező ember. Van valami gáz vele szerintetek ? 150 ismerőse van, akik mind valós személyek.

Vagy talán csak nem nagyvilági ?



tegnap 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Zakkant önbizalomhiányos csávo
tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
2 képem van facen, és ritkán, de idézeteket posztolok. Az ismerőseim elvannak rejtve hogy csak én látom őket. És én sem vagyok kamu, létező ember vagyok, csupán ritkán lépek be, kb 2 hetente.
tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1, ezt mire alapozod ? Ilyesmitől tartok amúgy, igen. Sőt , régebben posztolt Zámbó Jimmy dalt.

De miért nem lájkolják a posztjait sokan ? Lehet , valamiért nem örvend nagy közszeretetnek ?

tegnap 23:33
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi , kettes. Neki láthatok az ismerősei. Nem gázos személyek amúgy , megnéztem őket.

Neked sokan lajkolják a posztjaid ?

tegnap 23:34
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak a családtagok. De sose zavart ha csak 2-3 likeom van. :)
tegnap 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez én is lehetnék. Az én magyarázatom hogy évek óta nem tartom a kapcsolatot a gb ismerősökkel. Nem lájkolok viszont így ők sem lájkolnak. De a facet használom. A tartalmakat fogyasztom ha valami nagyon jó tovàbb osztom.
tegnap 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*fb
tegnap 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Redben. Ezek megnyugtató válaszok. Mert amúgy normálisnak tűnik a srác.

És a Zámbó Jimmy nagyon gáz ?

tegnap 23:48
 9/16 anonim ***** válasza:
A Facebook soha nem arról szólt, hogy te mennyi mindent posztolsz naponta, milyen időközönként, ill. hány like-ot kapsz a posztjaidra, mert nem leszel tőle se több, se kevesebb.
tegnap 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ő is oszt ilyen hasznos tartalmakat is, eltűnt embereket , eltűnt tárgyakat, piac nyitvatartása, stb. Ha nem tudnám ,hogy ő az és nem lenne kinn profilkép, akkor nagyon öregnek hinném a posztjai alapján.
tegnap 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!