Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képesek emberek mindennap...

Hogy képesek emberek mindennap rádiót hallgatni?

Figyelt kérdés

Néhány éve egy irodában dolgozom, rajtam kívül mindenki 40 feletti.

Kénytelen vagyok hallgatni a Retro rádiót hallgatni.


Tipikus ócska régi slágereket adnak (most már újabbakat is), de oké, mindenki mást szeret. Viszont kétlem, hogy 60-70 számnál többől állna a repertoárjuk. Minden előadótól ugyanaz az 1-2 szám megy évek óta, van, ami mindig ugyanakkor: pl. Az Emberek egyik számát majdnem mindennap leadják 11-kor. Komolyan fel nem tudom fogni, hogy nem képesek ezt hónapokig, évekig hallgatni. Hihetetlen igénytelenség.


A másik meg a reggeli röhögcsélős műsor. Elképesztő, hogy a legnépszerűbb reggeli műsorban egy meglehetősen buta vén proli (Bochkor) nagyképűsködését, másokon élcelődését kell hallgatni 10-ig.



ma 12:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
57%

26 évesen én is a kocsiban retró rádiót hallgatok. Nekem a régebbi slágerek tetszenek. Kinek a pap, kinek a papné 🤷🏻‍♀️

Azonkívül napi szinten hallgatok zenét Chertől, Bon Jovitól, és nem untam meg. A mostani előadók közül a rock bandákat szeretem, Ossian, Hooligans, Kowalsky, Mudfield, AWS. Le is pontozhattok, de nekem is szokásom rongyosra hallgatni egy egy dalt, akár minden nap. Nekem a mostani zene nem jön be

ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akiknek ez a megszokott, és fura lenne, ha nem menne az említett rádió. Valóban repetitív a legtöbb rádióállomás zenei felhozatala, de meg így is hallgatják őket, mert az embereknek így is tetszik, amit hallanak.


A reggeli műsoroknak meg nem minden esetben az a céljuk, hogy mélyen szántó gondolatokkal legyenek tele, hanem, hogy kicsit feldobják a reggeli készülődést, vagy az ingázóknak az utazást. Nekem sem nagy kedvencem, mégis tudnék egy rakat embert mondani a környezetemből, aki azt mondja, hogy bár néha elkapcsolja őket, azért mégis vannak ott poénok, meg jobb odamondások, amik reggel pont jól jönnek.

ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Engem bármi, ami nem építő jellegű, zavar. Vagy előadást hallgatok, vagy podcastot, de sosem üres fecsegést. Zenét talán sétálás, futás alkalmával, de akkor sem mindig. Örülök, ha pihenhet az agyam. Főleg az ilyen reggeli röhögő műsorok zavarnak.
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2:


Nem várok egy magasröptű intellektuális beszélgetést egy reggeli műsortól, de azért azon röhögcsélni, hogy milyen lehet együtt lenni sziámi ikrekkel olyan szinten szánalmas felnőtt emberektől, h hihetetlen. Vagy 2024-ben a biciklisek ellen uszítani..Egyszerűen ez Bochkor tényleg az tipikus "mentőben is ütném" kategória. Egy papi, aki még mindig olyan, mint egy oszt. társai gúnyoló gyerek.


Mondjuk ahogy észrevettem, ZÖMÉBEN elég egyszerű emberek a hallgatók, lásd: betelefonálok, sms-írók.

ma 12:25
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Sem személyiségee, sem stílusa nincs ezeknek az embereknek.


Komolyan mondom, hogy egy mulatós mix vagy üvöltözős metál album is több személyiségről árulkodik, mint a rádióhallgatás.

ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyszer egy előadásban hallottam, hogy a rádió hallgatás az agy rágógumija. Sosem ér véget és csak arra jó, hogy ne maradjanak egyedül az emberek a saját gondolataikkal. A legtöbben erre nem képesek. Ha megnézed, nagyon sok ember ha beül a kocsiba, kapcsolja is a rádiót, zenét, rögtön. Sokan a munkahelyen is 8-12 órában. Hazaér, nyomja be azonnal a tévét. Mindegy mi, csak ne legyen csend.
ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is 80-as évek rádiót hallgatok, de nem a retro rádiót és nem kereskedelmi rádiókat. A neten rengeteg adó van, ahol semmi műsor nincs, csak a zene 0-24-ig. Többek közt most is ez szól:

[link]


Soha életemben nem értettem, hogy miért hallgatnak az emberek Balázst, Bochkort, nekem a hátamon feláll a szőr attól, hogy azt hallgassam, ahogy idétlenkednek és egymást szórakoztatják az idióta poénjaikkal. A rengeteg reklámról nem beszélve.


Szerencsére nálunk munkában tilos rádiót hallgatni, de nagyrészt home officeban dolgozunk, ezért azt hallgatok, amit akarok. De volt olyan munkahelyem, ahol pont azért lett betiltva a rádió, mert mindenki mást akart hallgatni és bármi szólt, mindig fikázta valaki.


43/N

ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Kénytelen vagyok hallgatni "


Nem vagy kénytelen hallgatni.

ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Imádok rádiót hallgatni. Az új zenék sz@rok, így én is retró fan vagyok. A beszélgetéseket még jobban imádom, pl Bochorékat. De a kossuth rádió műsorát is szeretem, a meccseket is azon hallgatom. Oké 35 éves vagyok, de én meg a fiatalok full hülye zenéit utálom. Azariah meg tudja a tököm miket hallgattok. Fenyő Miki, zoltán erika, bestiák. Szerintem ezek jobbak.
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is hallgatom, de én helyi adót, nem a Retyót. Általában hallkan szól, inkább háttérzajnak megy, mert amúgy magam vagyok az irodában. De amikor már 10. alkalommal hallom ugyanazt a phost, akkor én is kikapcsolom.
ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!