Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért "kell" nekem az az...

Miért "kell" nekem az az érzés, hogy valaki odavan értem?

Figyelt kérdés

Hogy annyira érdekesnek, értelmesnek, értékesnek talál..

Miért sóvárgok gyakorlatilag azután, hogy valaki így gondoljon rám, őszinte elismeréssel?

Mert amúgy úgy érzem tisztában vagyok a magam értékeivel. És van rá példa, hogy kapok erre visszaigazolást, pl munkám során. Mégis még ez mintha nem lenne elég, nem tudom mi ez az érzés.

Ez vajon kóros, vagy normálisnak tekinthető?


tegnap 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Társhiány.
tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Normális emberi érzés, szoktam ezt érezni én is. F
tegnap 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor ezt éreztem. 28 évesen tapasztaltam meg milyen, amikor valaki csillogó szemmel néz rám.
tegnap 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerethiánynak nevezik ezt az állapotot. Szüleid mennyire szeretnek, mennyire mutatják ki, hogy fontos vagy nekik, mennyire ismernek el?
tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy azon keresztül méred fel hoyg szerethető vagy-e vagy sem, hogy a külvilág mit jelez vissza vagy visszajelez-e.

Magadtól lehet nem tudod eldönteni, hogy most szerethető vagy-e vagy sem.

tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!