Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is undorítóak...

Szerintetek is undorítóak vagyunk?

Figyelt kérdés
Minden reggel büdös száj, szarás, fingás… komolyan mondom néha már magamtól is hányok
ma 19:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Én is nagyon odafigyelek az ápoltságra, de tényleg olyan undorító mikor fingani, szarni kell.. meg a reggeli büdös szájszag… tudom természetes dolgok, de akkor is.. miért nem lehet ezeket a dolgokat kellemesebben elvégezni? 🤣 a természet jól elintézett minket
ma 19:47
 12/24 anonim válasza:
100%
Az elfogyasztott ételek alakítják ezeknek a szagát, nem a természet 😄
ma 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Jaja ha kfc-t eszek nagyon büdös van utánna
ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
12 # jó de valahogy lehetne másképp is na 🤣🤣 miért kell büdösnek lennie a szarnak? Vagy mièrt büdös az ember pofája állandóan egy bizonyos idő után? Egésznap rágózni kell kb… olyan lelombozó… vagy mikor a csajjal is már szexelnél aztán érzed hogy büdös a szája.. persze hogy lelankad egyből a káró
ma 20:19
 15/24 A kérdező kommentje:
És még ígyse teljes a lista.. a reggeli csipát meg úgy általában a taknyozást kihagytam..
ma 20:23
 16/24 anonim ***** válasza:
Amúgy az taknyosságot én se szeretem főleg ha náthás vagyok. Viszont ha arra koncentrálsz hogy milyen undi meg megint ez akkor csak idegesíteni fog . Olyan nincs aki nem csinálna ilyen undi dolgokat még ha a világ leggyönyörűbb nője is pukizik
ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

16 #

Igen minden úgy van ahogy írod.

Jó lenne valahogy elterelni erről a figyelmet, de nehéz

ma 20:41
 18/24 anonim ***** válasza:
Minnél kevesebbet tudsz a tested biológiájáról, annál jobban meglepnek és botránkoztatnak ezek az amúgy általános dolgok. Tanulj többet, és ismerd meg magad. Vagy maradj ostoba, és gyűlölködj a saját testeden.
ma 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

18 # màr bocs, de hülyeséget írsz..

Hiába ismerem a testem biológiáját attól még büdös a szar, fing, és undorító a reggeli szájszag meg a csipa

ma 21:33
 20/24 anonim ***** válasza:
Akkor csak kezeltesd a fóbiádat, mert normális ember nem kattog ezen.
ma 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!