Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire terjedt el a helpee...

Mennyire terjedt el a helpee pisitölcsér használata? Szerintetek megtérülő befektetés?

Figyelt kérdés

Az RTL Cápák között üzleti műsorában láttam, és engem üzleti szemmel nézve eléggé meggyőzött,mint befektetési lehetőség.


Egy hölgy ismerősöm szerint maga az eszköz ergonomikus és jóravaló kezdeményezés, de mivel a berögződősek miatt képtelen a kagylóval szemben fordulva pisilni - csak annak háttal -, így szerinte a termék nem fog széles körben elterjedni. Viszont ez csak egyetlen vélemény.


Szerintem ennek jelentős szóródása lehet életkor és a földrajzi elhelyezkedést tekintve.



#pisilés #cápa #mosdó #befektetés #Pisitölcsér #Helpee
tegnap 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Furcsa lenne szembefordulva. Idő, míg megszokja az ember.

Viszont van aki nem akar idegen helyen ráülni, viszont eü vagy anatómiai okok miatt nem tudja ráülés nélkül tartani magát, annak baromi nagy segítség lenne.

Viszont én nem találkoztam ennek a helpeenek, se hasonló terméknek a reklámjával még sosem.

tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na de ez ezer éve kapható, ebben mi az extra? Túrázáshoz ajánlották.

Ja hogy ez eldobható, hogy aztán egy vagyonért újravedd. Pff...

tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem idiótaság. Ha egy nő nem akar leülni egy idegen helyen a WC-re, ami érthető, nem ül le csak fölé hajol. Ez már több évtizede eléggé jól működő dolog.

Felesleges hülyeségeket találnak csak ki az emberek és gyártják a szemetet.

ma 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!