Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fb-csoportban olvastam,hogy a...

Fb-csoportban olvastam,hogy a létezés értelme kb a másoknak való segítés, más nemigen, szerinteted?

Figyelt kérdés

Ti is így éltek? Vagy mi a ti életetek értelme, vagy mi lehet általánosan az emberi lét értelme?

Nekem mondjuk jó célnak, vagy értelmet adásnak tűnik a másoknak segítés, de nem így élek.


jún. 21. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy jól bánjunk saját magunkkal. Ez a legfontosabb.

Segíteni akkor, ha kérik és tudok is.

jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A létezés értelme az, hogy mindenki saját magából hozza ki a maximumot, úgy éljen, ahogy szeret, váltsa valóra álmait, legyen boldog, szerető emberek vegyék körbe és legyen egészséges.
jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Globálisan lenne értelme....

Majd talán elmagyarázom.

jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az életnek(Vagy ha esetleg vallásos vagy, akkor úgy mondanám, hogy ennek az életnek) nincs értelme, végeredményben, ha az is lenne az értelme, hogy "folyamatos megújulás", amit sokan mondanának erre, a végén annak sincs értelme. De felesleges is ezen gondolkozni.
jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az az élet, a létezés értelme, hogy fejlődjünk, tanuljunk, tapasztaljunk, kihozzuk magunkból, a körülményeinkből és az életünkből, amit csak lehet. Emellett pedig célokat valósítsunk meg, boldog és támogató kapcsolataink (család, barátok, ismerősök) legyenek, akikre számíthatunk. Illetve kell egy kellő mennyiségű és reális szintű kihívás is.
jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!