Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is undorítóak...

Szerintetek is undorítóak vagyunk?

Figyelt kérdés
Minden reggel büdös száj, szarás, fingás… komolyan mondom néha már magamtól is hányok
ma 19:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Szerintem is undorító vagy.
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1 # bocs de csak tényeket közöltem és ezalól egyetlen ember sem kivétel :D
ma 19:20
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Az elsővel értek egyet.
ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

Ezen én is gondolkodtam már, hogy milyen undorító az emberi test. Vagy mikor menstruációkor a vér folyik belőlünk.

A hajunk zsírosodik stb.

Mindig rendbe kell tenni magunkat, hogy tiszták legyünk.

ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Kroms ***** válasza:
63%
Normál esetben ezek alig észrevehetőek az életben. Ha nálad annyira gyakori és zavaró, hogy undort keltesz magadba, a baj veled van.
ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Én nem szoktam minden reggel szarni, meg fingani.:D
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Én is utálom magam és alapvetően így vagyok ezzel én is, hogy állandóan borotválkozni kell, mosakodni, minden. Mert egyszerűen undorító a testünk, izzadság, bűz, fujj. Tudom, hogy ez nem normális hozzáállás, de attól még így érzek, na. A testi kontaktus is csak maximum az ölelésig jók, azt se túl sokáig. De annyi. A többi az gusztustalan (igen, a koitusz is, de aszexuális vagyok, szóval ez más fajta elmebaj nálam).
ma 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem vagyunk, ez az élet része. Aki nem tisztálkodik, az az undorító.
ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
De ezek természetes folyamatok ha ezek nem történnek meg nem örül ki a szervezetünk felesleges anyagoktól hamarabb betegszünk meg halunk meg. És minden ember szarik büfög pukizik. Nincs értelme szégyelni bár nyílván nem más pofájában kell végezni
ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
És a pisilőinket is egymásba illesztjük
ma 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!