Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lenézitek a vidéki embereket? ...

Lenézitek a vidéki embereket? Szerintetek melyik megyében lehet a legnehezebb az élet?

Figyelt kérdés

2023. júl. 14. 17:21
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Nem, én is vidékről költöztem Budapestre, a családom nagy része még mindig ott él.

Apám nagynénje - szintén vidéki - mondta azt egyszer, mikor apámat kiskorában kigúnyolták a budapesti kisgyerekek mikor egyszer felutaztak, hogy ha a paraszt nem sz-rik, az úr sem eszik :D

2023. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Borsod, Szabolcs. Nagyon szegény az átlag. A vidéki ember rengeteget dolgozik főként a földeken, és nem sok értelme van. Egy fél óra alatt az időjárás mindent tönkretesz, vagy egy áéjjel ellopják azt a termést, amiért egy hónapon át a tűző napon dolgoztál. Tudom. Tapasztalat.
2023. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem nézem le őket, - inkább tisztelem. Mindenért külön meg kell vívniuk napi szinten a harcukat, - nem hurcolnak mindent a s@ggük alá szolgáltatók. Ők termelik meg az alapélelmiszereket/alapanyagokat. Munkát keresniük is bonyolultabb sokkal, mint a nagy tömegeket elnyelő városokban élőknek.

Szerintem különösen nehéz lehet az élet Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén és Nógrád megyékben. Persze emberi dolog a tévedés - és lehet, hogy nem jól gondolom.

2023. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Csak a buta városiak nézik le a vidékit, főleg azok akik vagy pénzesek vagy lájkok alapján mérik az emberi értéket. A normális ember nem néz le senkit. Az élet sajnos minden megyében egyformán nehéz mert a fidesz nem csak egy-egy megyét tett tönkre hanem az egész országot. Mindenhol felnyomta az inflációt, mindenhol megdrágított mindent, mindenhol záratott be postákat, iskolákat, mindenhol tönkretette a kisvállalkozókat, mindenhol tönkretette az egészségügyet és még sorolhatnám.
2023. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Komolyan azt hiszitek, vidéken mindenki földet túr? Hát nem. Vidéken is vannak városok, panelek, kert nélküli lakóparkok.

Én semmi pénzért nem laknék Bp. - en, de igen, akit ismerek Bp. - it, mind fenn hordja az orrát attól, hogy ott lakik akkor is, ha egy rémes panelban.

2023. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Kezdjük ott, hogy attól, mert valaki vidéki, még nem földműves, éhező középkori paraszt. Még aki kedves választ akar írni, sokszor belecsúszik ebbe.

Én vidéki vagyok. A közeli városban dolgozom, nem döngölt nálam a padló, nem lóval járok.

2023. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Azért nézem le öket, mert a fideszre szavazásukkal SZÉTKURTÁK az országot.
2023. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Most pont ha leneznek valakit, az nem a dongolt padlos lenne.
2023. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
#5 A város az nem vidék.. A vidék a falu!
2023. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Engem a falusiak is lenéznek,mett kertet művelek és állatokat tartok.A városi meg nem tudja,hogy mit vigyen,amikor a felesleget beviszem a piacra.Csak finoman megjegyzem egy kg liba,kacsa,gyöngyös 3-4000 Ft.Mégis megveszi.A falusi meg beszólgat.De panaszkodik is mi mennyibe kerül.Én meg a nagy részét megtermelem.Lenéznek,de,ha azt mondanád neki,itt van vigyed,vinné.

Borsod megye.Van itt is pénz,csak nem mindenkinek.

2023. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!