Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon mire vezethető vissza,...

Vajon mire vezethető vissza, ha valaki az élet szinte minden területén a legnehezebben elérhetőt választja?

Figyelt kérdés
Emberek, iskolák, képesítések, lakhely, munka stb.

2022. jan. 29. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Goldolom maximálista...én pont az ellen téte vagyok, mindig a könnyebb utat választom, sok bajom is volt/van ebből.
2022. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ami egyszerű, azt nem értékeljük. Pl: tetszik valaki, inkább messziről mosolyogsz rá (akár kocsiból is), mint írni neki egy sms-t, esetleg e-mail formájában üzenetet. Rosszul vagyunk bekötve.
2022. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez ezen a ponton szerintem önigazolás, bizonyítási kényszer. Nem érzi magát elég értékesnek, ezért ilyen kihívásokkal próbál objektív mutatót találni arra, hogy mégis elég jó.


Ha valaki csak 1-1 területen ilyen, az nevezhető szenvedélynek, de ha olyan dolgokkal is ezt csinálja, amik nem praktikusak, az már inkább kényszer, önbizalomhiány (pl elvégez egy nagyon nehéz képzést, ami mellé nem színvonalas és minden más hasznos dologtól is elveszi az idejét; olyan ember után lohol, aki sosem becsüli meg és sosem fogja egyenrangú félként kezelni, cserébe mindenki mást, akinek ő számít, elhanyagol).

2022. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!