Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az, amiről legnehezebben...

Mi az, amiről legnehezebben mondanál le, ha az életed függne tőle?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. júl. 15. 13:08
A kérdező szavazást indított:
A hús.
Az édesség.
A tejtermékek.
A szeszes ital.
A dohányzás.
A szex.
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikről könnyen le tudnék mondani, de a szexet azért kicsit sajnálnám.
2021. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Én is mindegyikről könnyen le tudnék, csak az édességet sajnálnám.
2021. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szexről le kellene mondanom, az a páromra, a párkapcsolatomra is hatással lenne, valószínűleg vége is lenne rövid időn belül (valószínűleg nem a párom döntéséből, hanem mert én nem akarnám, hogy huszonéves férfi létére szexmentes kapcsolatban kelljen élnie, azt pedig nem tudnám elviselni, hogy mással intézze a dolgot). A többi csak rám lenne hatással, az életemet, emberi kapcsolataimat nézve nem oszt, nem szoroz, hogy iszom-e, vagy eszek-e ezt vagy azt.
2021. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem dohányoztam és szeszes italt sem szoktam fogyasztani. Aszexuális vagyok, nem érzek nemi vágyat és párkapcsolatra sem vágyom. Édességet nem fogyasztok, mert nem szeretnék kövér lenni. Kizárásos alapon a tejtermékek és a hús közül a tejtermékek hiányoznának jobban nekem. Egyébként ha le kellene mondanom valamiről, minden dolog közül, ami csak az életemnek a része, a sportolásról és az internetről mondanék le a legnehezebben.
2021. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem okozna gondot.
2021. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szavaztam, mert nem tudom. Egyikről se lenne nagy cucc lemondani. Talán a szex, de az is csak akkor ha van egy normális szerelmem.
2021. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!