Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan leírás, vagy teszt,...

Van olyan leírás, vagy teszt, ami a valóságot nagyon jól bemutatja olyan szempontból, hogy el tudjam dönteni az alapján, hogy mennyire (kb. hány %-ban) vagyok introvertált ill. exrtovertált?

Figyelt kérdés

okt. 7. 14:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ezt konkrétan nem tudom, melyikre írtad, mert mindegyik más eset, nem egy kaptafa.


Az utolsó problémás eset pl.:


""Vonzzák a kreatív önkifejezés különböző formái, mint például az írás

Az írás pont nem, de vannak, amik igen, és vannak, amik nem."

Az írás csak egy példa volt, de itt lehet akármi amit szeretsz ilyet attól még hogy nincs leírva, szóval valamelyik egyetértesz csúszka kell.

*Az állítás nem igaz, mivel vannak olyanok is, amik nem vonzanak. Nem a valóságot tükrözi az egyetértek szélső kör pipálása."


Tehát itt az állítás nem igaz, mivel csak akkor lenne igaz, ha az összes létező kreatív önkifejezési forma vonzana. Vagyis itt a szó szoros értelmében csak két válasz lehetséges, az igen vagy a nem. Viszont van 5db lehetőség, amiből 3-nak nincs megadva az értelmezése, csak a két végpont, hogy egyetértek, vagy nem. Itt kell nekiállni annak, hogy mire gondolhatott a költő. Azt sosem tudom meg, tehát muszáj elbagatelizálni, vagyis valahogy értelmezem, különben nem tudom kitölteni.

Azt te értelmezted, hogy szerinted a középső szerinted "semleges", nem volt semmi odaírva.

okt. 8. 20:37
 12/12 A kérdező kommentje:
És: akkor valószínűleg az ambivertáltakhoz sorolod magad: kb. 50-50 % intro-extro.
okt. 8. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!