Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan megnéznek az utcán és...

Sokan megnéznek az utcán és kinevetnek, mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

Eléggé eltérő a stílusom, sok szegecses és színes neon kiegészítőt hordok. Nem vagyok csúnya, sminkelni nem szoktam, csak a szemem húzom ki, időnként teszek fel szines szemhéjpúdert, de nem vészes szerintem.


Nagyon bánt amikor kinevetnek engem, pedig nem bohócnak öltözök fel. Szeretném magamban kezelni az érzéseimet, mivel mindig szíven szúr amikor megjegyzéseket tesznek iskolában is rám, annak ellenére hogy sose bántottam senkit, mindenkivel kedves vagyok, de undorodva néznek rám.


Nem akarom magam rosszul érezni, de a sok beszólás és kinevetés miatt totál félek emberek között lenni, és előítéletes lettem mindenkivel. Régen nem volt meg ez bennem, de a paranoiám akkorára nőtt, hogy mindenkivel szemben szkeptikus lettem, és amikor nevetést hallok, összeszorúl a torkom automatikusan, és lever a víz, mert azt hiszem rajtam nevetnek...


Nem értem mitől olyan vicces alapból egy öltözet, hogy a másik szemébe kezdj nevetni tőle...



jún. 28. 06:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

HA nem úgy öltözöl, ahogy általában elfogadott, akkor ezzel az is velejár, hogy sokan kinevetnek.

HA ezt nem akarod, öltözz úgy, mkint mások

jún. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Noren1989 ***** válasza:
58%

Nos, mondom az egyszerű igazsàgot: ez a felöltő max a neonblulikba, éjjel 3kor elfogadott az àtlagember szemében.


Ràdnézve csak egy figyelemhiànyos, feltűnösködő kis pitsàt làtnak.


Amennyiben ezt el tudod fogadni, no problem -> magadnak öltözöl elvégre.


Amennyiben nem tudod elfogadni, és ennyire befolyàsol a többi, random ember véleménye, akkor vàltoztatsz.

jún. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem kéne ennek a normának lennie, hogy kinevetsz mást bármi külsőség miatt...
jún. 28. 07:05
 4/21 A kérdező kommentje:
#2: igen, erröl szól a kérdés, hogy hogy tudnám magamban kezelni az érzéseim = elfogadni azt, hogy kinevetnek, stb.
jún. 28. 07:07
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

Ne másoknak öltözködj. De ha ezzel akarod önmagad kifejezni, akkor el kell keserítselek. Meglesz az emberek véleménye. Ez mindig így volt és így is marad amíg a világ az világ.

Szerintem magadban tegyél rendet, és ne a külsőségekkel foglalkozz. Mert szemlátomást nehezen kezeled az ebből származó reakciókat. Ez csupán egy jó tanács, nem bántás!

jún. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
49%
Pedig ezt nem fogod tudni elfogadtatni sokakkal, mindig lesz aki beszól és kinevet, mert nem normális, ezt el kell fogadnod. A kérdés az, hogy miért öltözöl így, ezzel mit akarsz elérni, ha nem a feltűnést? Sok minden bagatel dolog miatt is kinevetik a másikat, meg a másik dolog azon elgondolkodni, hogy mi van, ha ez az egyéniségeddel ellenkezik és mások is ezt látják,ez eleve ellenszenvet vált ki.
jún. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%

"Nem kéne ennek a normának lennie, hogy kinevetsz mást bármi külsőség miatt..."

Nem vagyunk egyformák. Ami az egyik embernek vicces, a másiknak már nem az. Te sem várhatod el, hogy mindenki úgy öltözzön mint te. Nem vagyunk droidok. Sokkal empatikusabban kell gondolkoznod, ha ezt képviseled.

jún. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%

Anno hasonlót éltem át a nyolcvanas évek vége - kilencvenes évek elején. Én egy X generációs, ma már 50-es fószer vagyok, aki Depeche Mode-os voltam akkoriban. Ez is egyfajta alternatív külső volt, talpig fekete, jellegzetes Dave Gahan (az együttes énekese) kefe szerű hajviselet, mémi szegecs, bumszli cipő stb. Mondjuk ki nem röhögtek soha, ám megbámultak, néha kaptam epés megjegyzéseket. Ez megedzett annyira, hogy leszarjam mások véleményét és élvezzem a polgárpukkasztást.

Neked azt javaslom, hogy kérdezz meg hozzád közeli embereket, hogy vajon mi lehet nevetséges az outfitedben? Mert a nagyon kemény és alteros küllem sosem nevetség tárgya, az emberek általában komornak, ijesztőnek látják, de sosem röhejesnek.

Lehet, hogy valami az alter küllemedben nem áll jól Neked és ezért nevetnek ki. Próbáld átalakítani inkább kicsit polgárpukkasztóra, inkább botránkozzanak meg az emberek, amiért nem állsz be a sorba, minthogy kiröhögjenek.


Nekem fura ez a kiröhögés. Valami el lehet baltázva, ha megtalálod mi, akkor inkább távolságot tartanak az emberek, vagy ahogy mondtam, ijesztőnek, komornak fognak látni, de nem nevetségesnek.

jún. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
15%
Szia én kinevetnélek
jún. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%

Ha leirod hogy az öltözéked miatta koor azert.

Kerdesben a válasz.

jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!