Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan megnéznek az utcán és...

Sokan megnéznek az utcán és kinevetnek, mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

Eléggé eltérő a stílusom, sok szegecses és színes neon kiegészítőt hordok. Nem vagyok csúnya, sminkelni nem szoktam, csak a szemem húzom ki, időnként teszek fel szines szemhéjpúdert, de nem vészes szerintem.


Nagyon bánt amikor kinevetnek engem, pedig nem bohócnak öltözök fel. Szeretném magamban kezelni az érzéseimet, mivel mindig szíven szúr amikor megjegyzéseket tesznek iskolában is rám, annak ellenére hogy sose bántottam senkit, mindenkivel kedves vagyok, de undorodva néznek rám.


Nem akarom magam rosszul érezni, de a sok beszólás és kinevetés miatt totál félek emberek között lenni, és előítéletes lettem mindenkivel. Régen nem volt meg ez bennem, de a paranoiám akkorára nőtt, hogy mindenkivel szemben szkeptikus lettem, és amikor nevetést hallok, összeszorúl a torkom automatikusan, és lever a víz, mert azt hiszem rajtam nevetnek...


Nem értem mitől olyan vicces alapból egy öltözet, hogy a másik szemébe kezdj nevetni tőle...



jún. 28. 06:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Valoban nem kellene kinezet alapjan kirohogni barkit... de a magyar tarsadalom meg tul primitiv ehhez. Attol is fugg persze, melyik telepules. Egy ketbites mucsai jobber nagyvarosban (pl Debrecen) biztos jobban megvetnek, szemben a befogado Budapesttel.
júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!