Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan megnéznek az utcán és...

Sokan megnéznek az utcán és kinevetnek, mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

Eléggé eltérő a stílusom, sok szegecses és színes neon kiegészítőt hordok. Nem vagyok csúnya, sminkelni nem szoktam, csak a szemem húzom ki, időnként teszek fel szines szemhéjpúdert, de nem vészes szerintem.


Nagyon bánt amikor kinevetnek engem, pedig nem bohócnak öltözök fel. Szeretném magamban kezelni az érzéseimet, mivel mindig szíven szúr amikor megjegyzéseket tesznek iskolában is rám, annak ellenére hogy sose bántottam senkit, mindenkivel kedves vagyok, de undorodva néznek rám.


Nem akarom magam rosszul érezni, de a sok beszólás és kinevetés miatt totál félek emberek között lenni, és előítéletes lettem mindenkivel. Régen nem volt meg ez bennem, de a paranoiám akkorára nőtt, hogy mindenkivel szemben szkeptikus lettem, és amikor nevetést hallok, összeszorúl a torkom automatikusan, és lever a víz, mert azt hiszem rajtam nevetnek...


Nem értem mitől olyan vicces alapból egy öltözet, hogy a másik szemébe kezdj nevetni tőle...



jún. 28. 06:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%

Az 5-ös válaszoló írta le a legjobban!!!


Figyu kérdező!

Tízen, de még huszonéves korban is sok félénkebb fiatal érzi úgy, őt mindenki figyeli, vagy nem is az hogy figyeli, hanem egyből észrevesz rajta bármit, amit a viselője inkább rejtegetne. Én pl sosem öltöztem kirívóan, a testalkatommal se voltak gondok, mégis úgy éreztem, mindenki lát..

Na most ez hülyeség.... Felnőttként tudom....


De azt is tudom, hogy aki bármilyen módon kirívóan néz ki, azt észre veszik. Még ha nem is szándékosan. Kulturált ember nyilván nem szól be, megtartja a véleményét...


De tudod egy kirívó öltözködés nyilván valahol a külvilágnak szól. Azt sugallja, hogy hé ti, én nem vagyok olyan, mint ti, én ilyen egyedi és különleges vagyok, nézzétek, blabla...! És nézik, és akinek nem tetszik és primitívebb fajta, az kinevet vagy beszól, vagy vagy...

Ez van.

jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%

11es vok, az lemaradt, hogy...

Szerintem benned is meglehet az az érzés, ami bennem fiatalon, hogy mindenki észrevesz, megbàmul... Ha átlagosan öltözködnél, tuti te is akkor is éreznéd... És akkor ennek tetejébe a kirívó stílusoddal valóban magadra is vonzod mindenki tekintetét.... !!!!!!!

Ami legtöbb félénk fiatalnál egy téves érzés, az nálad kegyetlen valóság.


Amúgy is nehéz kinőni ebből a téves érzésből, hogy mindenki bámul..., hát még ha van is mit bámulni!


Sztem ezeket rágcsáld át!!!

jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#9 szia, nem kérdeztem


#10 kösz, nem ez volt a kérdés, zseni. :D

jún. 28. 08:35
 14/21 A kérdező kommentje:
#8 semmi olyan nincs rajtam ami ne állna jól nekem. És a személyiségemhez is passzol az öltözékem. Talán az lehet a gond, hogy vékony vagyok, és eléggé gyerekesen nézek ki emiatt a vékonyságom miatt.
jún. 28. 08:45
 15/21 A kérdező kommentje:
Amugy arra nem mondott senki semmit, hogy hogyan tudnám kezelni a rossz érzéseimet magamban, de az ész osztás megy annak ellenére, hogy egyesek a kérdésem se olvassák el figyelmesen, ugye 10-es válaszoló...
jún. 28. 08:50
 16/21 anonim ***** válasza:
39%
Altalaba akiknek "extremebb" a stilusuk leszrjak mas velemenyet.. ha neked nemmegy akkor lehet jobb ha beolvadsz
jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
21%
A kiegészítőkön túl, mi jellemző még az öltözködésedre, ruhadarabjaidra??
jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem simán kipécéztek, bullyingolnak. Nem is biztos, hogy baj van a ruháiddal.

Vagy pl ha elmész egy más településre, ahol senki nem ismer, ott is kiröhögnek? Mert akkor valami tényleg fura lehet, nem igazán szokták az embereket ok nélkül kiröhögni az utcán.

jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Senior Séf ***** válasza:
34%
Erről szól a kamaszkor. Ki akarsz lógni a sorból, ezzel viszont óhatatlanul a lábujjára lépsz az átlagnak.
jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Beveszed a leszarom tablettát.
júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!