Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Extrovertaltak! Mit gondoltok...

Extrovertaltak! Mit gondoltok az introvertáltakról?

Figyelt kérdés

Azokról, akiknek nincs igénye ide-oda járkálni, kindenkivel haverkodni, hanem a szabadidejüket inkább otthon eltöltik, nincs bajuk az egyedülléttel sem, esetleg csendesek.


Mit gondoltok róluk?


júl. 16. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem leszek egy felpontozott emberke de leírom a véleményem. Engem az ilyen típusok kifejezetten bosszantanak. Én magam extrovertált vagyok nem bírok bezárva lenni és szeretek beszélni, barátkozni. A visszahúzodó, nehezen kommunikáló emberek a bunkónál is rosszabbak.
júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

1#

Miért is?

Mit árt neked azzal, hogy elvan csendesen?

júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
A kerdes forditva is elhangozhatna😃
júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
ugyanígy, vagyok ahogy az #1-es csak az extrokat utálom, akik megőrülnek a 4 fal között.
júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

2-es voltam. Én egyik csoportba sem sorolom magam. Elvagyok társaságban is, sőt, a tartós magányt nem szeretem, viszont nem vagyok egy társaság közepe, viszketeg dumagép. Szerintem ez kéne legyen kb a normális középút, de az emberek jelentősebb részénél azt látom, hogy ha nem is kimondottan extrovertált, egyszerűen kényszeresen locsog, válogatás nélkül ömlik belőle a szó, akár érdekel valakit, akár nem. Aztán hazamegyek kiégett aggyal és zsong a fejem. Na, ez nem hiányzik...

Ha békénhagy, felőlem mondhatja, úgysem figyelek. De amikor még el is várja, hogy csupa füllel figyeljem, meg direkt baszogat, csak mert ingerli, hogy elvagyok épp magamba is, na azoktól kapok agyfaszt. El is kerülöm az ilyet, mint a pestist. Aki interakciót keres velem, az próbálkozzon normális stílusban, értelmes témával.

júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hiába pontozta le mindenki az 1est, ő volt egyedül, aki a kérdésre válaszolt. 🙂

Nem olyan válaszra vagyok kívancsi ami mindenkinek tetszik, hanem hogy tényleg hogy álltok egy introvertálthoz.

júl. 17. 01:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!